Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blokowanie kont fb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Blokowanie kont fb (/Temat-Blokowanie-kont-fb-102325)



Blokowanie kont fb - fenri95 - 24-11-2014 14:12

Witam mam problem z tworzeniem kont fb..
Zmiana ip,tworze konto dodaje profilowe wylogowuje się i konto stało 3 dni.
Po 3 dniach zablokowane odblokowanie tylko dowodem itp..
Zrobiłem w taki sposób 10 kont po każdym koncie czyszczenie wszystkiego z przeglądarki i zmiana ip.Co robię źle?


RE: Blokowanie kont fb - Klin - 24-11-2014 19:05

Jakich kont email używasz ? Patrzyłeś jak sytuacja się ma używając jakiegoś VPN'a ? Np HMA bądź Cyberghost'a ?


RE: Blokowanie kont fb - fenri95 - 25-11-2014 13:56

Maile tworzyłem http://www.migmail.pl/ a internet Play Lte po resecie modemu inne ip.Nie sprawdzałem na VPN.Ten Mail może być jakiś trefny?


RE: Blokowanie kont fb - DreamCh - 25-11-2014 15:49

Zmieniłeś IP ale lokalizacja z której tworzysz konta i ich używasz nadal jest taka sama. To jest niby normalne, lecz jeśli wykonujesz jakieś podejrzane ruchy, np. dodajesz 30 grup do swojego konta, zapraszasz za dużo osób, za dużo zaproszeń akceptujesz itd. To normalne że facebook zablokuje takie konta. Mam to samo z neostradą, niby zmienne ip ale też zablokowali mi 15 kont potwierdzonych tel.

Z publicznymi proxy i VPN to samo. Z tego samego Ip może się zalogować kilkadziesiąt osób i koniec.
Moja rada to: Prywatne proxy, tworzysz konto i zostawiasz je co najmniej na kilka dni w spokoju nie wykonując żadnych podejrzanych czynności.

U mnie to działa, 10 kont stabilnie stoi od 3 tygodni, nawet jak dodaję zaproszenia email po kilkaset w ciągu tygodnia.


RE: Blokowanie kont fb - fenri95 - 25-11-2014 16:14

Konta tworze na prywatnych proxy a później na konta loguje sie z normalnego ip tak ? A co do poczty to z jakiej korzystasz ?