Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
RefbackCash - Zarabiaj jeszcze więcej jako polecony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: RefbackCash - Zarabiaj jeszcze więcej jako polecony (/Temat-RefbackCash-Zarabiaj-jeszcze-wiecej-jako-polecony-102316)



RefbackCash - Zarabiaj jeszcze więcej jako polecony - Kuzry - 24-11-2014 11:48

Chciałem przedstawić Wam mój serwis www.refbackcash.com.

RefbackCash to system oferujący refback. Refback to zwrot części moich pieniędzy, które zarobiłem dzięki Tobie. Niektóre serwisy internetowe oferują dodatkowe pieniądze, jeśli ktoś zaprosi użykownika do ich serwisu za poleceniem. Przykładowo serwis A oferuje 10% kwot zarobionych przez użytkownika, którego ja polece. Ty zarabiasz w tym serwisie np. 100$ a ja dzięki Tobie zarabiam 10$. Dzięki systemowi RefbackCash, możesz odzyskać część kwoty, którą zarobiłem dzięki Tobie. Oferuje 80% zwrotu ze wszystkich partnerów, a więc jeśli zarobisz 100$ w serwisie A, ode mnie otrzymasz dodatkowo 8$.


RefbackCash - Zarabiaj jeszcze więcej jako polecony - surfer0700 - 30-12-2014 05:43

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.