Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
przyszłość youtube, adsense, monetyzacja gameplay - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: przyszłość youtube, adsense, monetyzacja gameplay (/Temat-przyszlosc-youtube-adsense-monetyzacja-gameplay-102294)



przyszłość youtube, adsense, monetyzacja gameplay - wivv - 23-11-2014 21:00

hej, jak myślicie czy za 10-15 lat nadal będziemy mogli zarabiać na naszych filmach czy coś się może przez ten czas zmienić? czy popularność youtube się utrzyma? ja osobiście się obawiam, że filmy na których teraz zarabiam kiedyś zostanie anulowana monetyzacja przez łamanie praw autorskich, nagrywam głównie gameplaye, jeden z moich filmików został zgłoszony i dostałem od youtube, że wydawca nie pozwala na komercyjne wykorzystanie na szczescie nie zablokowali mi reszty Dla mnie to dziwna polityka, bo na innych kanałach widze, że uzywaja gameplaye z tej samej gry i z pewnoscia monetyzuja. Ja myśle, że wydawca ma po prostu to w dupie, że ludzie monetyzuja gameplaye z gry, bo to i tak zyskuje na popularnosci gra, a w przepisach pisze wyraznie, że nie można monetyzować i kiedyś w przyszłosci może się upomniec o swoje
zapraszam do dyskusji,