Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuje niszy - Doświadczony earner - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poszukuje niszy - Doświadczony earner (/Temat-Poszukuje-niszy-Doswiadczony-earner-102268)



Poszukuje niszy - Doświadczony earner - Rasja - 23-11-2014 16:14

Kto pomoże w poszukiwaniu nowej niszy?Chętnie zapisze się jako ref za pomoc w znalezieniu niszy... Jestem doświadczonym userem ale na hackach na których zarabiałem całkiem niezłą kaskę (w tysiącach zł)... WP, VisualStudio, YT, Fanpage, Pozycjonowanie itp dobrze ogarnięte. Niestety przyszedł filtr i strona spadła a znowu nie chcę się w hacki pchać... Chciałbym wrócić do FC ale to nie jest konieczne (ostatnio działałem na AC) No ale potrzebuje jakiejś dobrej niszy (najlepiej długoterminowej) Jakiś specjalista od nisz by mi się przydał co by dla mnie jakąś wykminił... Dalej poradzę sobie ze wszystkich sam gdyż tak jak mówie mam doświadczenie ( Także w pozycjonowaniu). W związku z tym wkład to jedynie pomoc w znalezieniu niszy (długoterminowej) a dalej będziecie mieli dobrego refa któremu nie trzeba pomagać a kasę zgarniacieSmile


RE: Poszukuje niszy - Doświadczony earner - Lami - 23-11-2014 16:18

http://zarabiam.com/Temat-Powrot-na-FC-102266


RE: Poszukuje niszy - Doświadczony earner - broofie - 23-11-2014 16:50

Na pewno ktos ci bedzie wymyslal nisze dla marnych 10% facepalm


RE: Poszukuje niszy - Doświadczony earner - Rasja - 23-11-2014 18:00

(23-11-2014 16:50)broofie napisał(a):  Na pewno ktos ci bedzie wymyslal nisze dla marnych 10% facepalm

Pomoc w znalezieniu niszy, jakieś rady, nakierowanie, jak szukać, ewentualna ocena czy akurat ta będzie dobra (Oczywiście ktoś doświadczony) Coś ponad te informacje które każdy może przeczytać...
PS: Oczywiście nie koniecznie musi to być tylko 10%, zawsze można się jakość dogadać. Dodatkowo domyślam się ze są ludzie z głową pełną pomysłów a niekoniecznie potrafią to wykorzystać ewentualnie nie mają zamiaru wszystkich zrealizować...


RE: Poszukuje niszy - Doświadczony earner - rozekrr - 24-11-2014 10:21

Nikt Ci nie poda gotowej niszy na tacy za marne refferal. Jest dział sprzedażowy, może tam coś znajdziesz. Ewentualnie pomyśl, tylko dobrze na pewno bywasz w serwisach gdzie potrzebna jest jakaś nisza na gwałt Smile