Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] (/Temat-SCAM-DigAdz-ROI-150-Revenue-Share-Pre-Launch-102236)



RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - psk9 - 04-12-2014 17:09

Też dostałem przed chwilą w końcu reklamy (grupa 5)

Value Units Assigned ($11.929)
[Obrazek: digadz.png]

[Obrazek: 2014_12_04_17_16_06_Member_Area.png]

To jest normalne?


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - Pan Inwestor - 04-12-2014 18:10

@psk9
Tak - to normalne. Zostało raportowane do admina i mają to naprawić.

Moje dzisiejsze naliczenia:

[Obrazek: digadz_naliczenia_04122014_inwestycjewin...8x1024.png]


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - ingro85 - 04-12-2014 18:11

(04-12-2014 18:10)Pan Inwestor napisał(a):  @psk9
Tak - to normalne. Zostało raportowane do admina i mają to naprawić.

Moje dzisiejsze naliczenia:

[Obrazek: digadz_naliczenia_04122014_inwestycjewin...8x1024.png]
jaka grupaSmile


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - Pan Inwestor - 04-12-2014 18:46

Grupa 7, jutro pewnie będę w 8 :-)


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - czudik - 04-12-2014 19:17

Jak z wypłatami jest już OK ?
Ktoś pisał że na PerfectMoney nie ma problemu ale jeżeli wpłaciłem przez PayPal to nie mogę odebrać przez PerfectMoney ?


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - Pan Inwestor - 04-12-2014 19:49

Pojawiło się kolejne info odnośnie wypłat:
Cytat

Dear valued members,
Withdrawal request is available now for Egopay, Perfect Money and Solidtrustpay. Paypal will be available soon, our programmers team is still working on it.
Payza Business Account is already verified but now under website reviewing.
Note: Please give us 1- 3 days for stable working of withdrawal process.
We must check all the transactions manually. We care about your financial safety. And we will offer some options later.
Normally, we work on this fast because we know and understand you, but we want you to allow us to work on this too.
Regards,
Beejay

W wolnym tłumaczeniu chodzi o to, że wypłaty dla EgoPay, STP i PM już działają. PayPal będzie wkrótce jak tylko programiści się z tym uporają. Procesor Payza jest już gotowy do użycia ale jeszcze czekają na weryfikację strony ze strony Payza.

Admin prosi około 1-3 dni na ustabilizowania procesu wypłat. Muszą sprawdzić wszystkie transakcje manualnie.

(04-12-2014 19:17)czudik napisał(a):  Jak z wypłatami jest już OK ?
Ktoś pisał że na PerfectMoney nie ma problemu ale jeżeli wpłaciłem przez PayPal to nie mogę odebrać przez PerfectMoney ?

Możesz wypłacić tylko tym procesorem, którym wpłaciłeś najwięcej. Jeżeli użyłeś tylko PayPal do wpłaty to niestety ale do póki nie wpłacisz więcej niż przez PayPal to nie wypłacisz póki co.


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - czudik - 04-12-2014 19:59

Mam jeszcze jedno pytanie jeżeli wpłacałem z konta 'xyz' (paypal) to czy będę mógł wypłacić na konto 'asd' (paypal) czy tylko na konto 'xyz' ?


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - Pan Inwestor - 04-12-2014 20:55

Zasada jest taka, że musisz wypłacić na to samo konto (ten sam adres) i jeden adres może być przyporządkowany do jednego konta.


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - psk9 - 04-12-2014 21:06

Nie jest taka zasada, mi powiedzieli, że jeśli wpłacę więcej np. z Perfect Money - niż z PayPala - to można zmienić PP -> Perfect Money (wtedy będzie głównym, bo więcej kasy z tego przyszło)


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - Pan Inwestor - 04-12-2014 21:33

No ale zadałeś o zmianę adresów kont na PayPal a nie ogólnie o zmiany procesorów.

Jeżeli chodzi o zmianę wypłaty na inny procesor to obowiązuje zasada, że wypłacić możesz na te z którego najwięcej zdeponujesz :-)