Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] (/Temat-SCAM-DigAdz-ROI-150-Revenue-Share-Pre-Launch-102236)



RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - soni21 - 21-12-2014 11:13

mam takie pytanie, moze mi ktos odpowie Smile po co oni zakladaja strone internetowa i to wszystko jak to nie dziala ? po jakie wiadro strona na ktorej klikniecie trwa ok. 5 min ???

mam 6h na zrobienie kilkunastu reklam i jakos szczerze watpie ze to zrobie, obleci mi bonus, i rekalmy...

to jest 1 wielka lipa no chyba ze sa jakies tajemne sposoby znane niewielu jak zrobic zeby strona dziala normalnie...

siedze nad tym juz 3-cia godzine i za cholebke Smile nie zrobie tych paru reklam Tongue


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - kubusssss - 21-12-2014 11:14

w grupie 2 jestem od wczoraj, to dlaczego dziś dostałem naliczenia z 1 grupy? Tongue


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - psk9 - 21-12-2014 11:17

Od wczoraj jesteś, ale nie od wczoraj godz. 00:59. Więc dzisiaj dostaniesz naliczenia z gr. 2


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - Coristo - 21-12-2014 11:25

Dołączyłem do programu. Zobaczymy ile da się z tego wycisnąć. Level 5 + Hunter Pro


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - Watoga - 21-12-2014 11:28

No naprawdę wyklikanie reklam to tu spory problem jak widzę.
Stronka tyle czasu ładuje cokolwiek, że to masakra ;/
A już jak niby załaduje to zaraz wyskakuje offline czy coś


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - Pan Inwestor - 21-12-2014 11:31

(21-12-2014 11:13)soni21 napisał(a):  mam takie pytanie, moze mi ktos odpowie Smile po co oni zakladaja strone internetowa i to wszystko jak to nie dziala ? po jakie wiadro strona na ktorej klikniecie trwa ok. 5 min ???

mam 6h na zrobienie kilkunastu reklam i jakos szczerze watpie ze to zrobie, obleci mi bonus, i rekalmy...

to jest 1 wielka lipa no chyba ze sa jakies tajemne sposoby znane niewielu jak zrobic zeby strona dziala normalnie...

siedze nad tym juz 3-cia godzine i za cholebke Smile nie zrobie tych paru reklam Tongue

Właśnie, że od samego początku jest ten problem. W święta mają zrobić z tym porządek. U mnie nawet teraz strona działa w miarę - można klikać ale zdarzają się dni, że klikanie jest niemalże cudem. Spróbuj zalogować się przez PROXY - czasem to pomaga. Ewentualnie pozostaje Ci czekać na rozwój wydarzeń po świętach o ile to naprawią.



(21-12-2014 11:14)kubusssss napisał(a):  w grupie 2 jestem od wczoraj, to dlaczego dziś dostałem naliczenia z 1 grupy? Tongue

(21-12-2014 11:17)psk9 napisał(a):  Od wczoraj jesteś, ale nie od wczoraj godz. 00:59. Więc dzisiaj dostaniesz naliczenia z gr. 2

Dokładnie tak jak pisze #psk9 Musisz mieć wystarczającą liczbę punktów o godzinie 00:59 czasu polskiego.


(21-12-2014 11:25)Coristo napisał(a):  Dołączyłem do programu. Zobaczymy ile da się z tego wycisnąć. Level 5 + Hunter Pro

Daj znać jak Ci pójdzie z Hunter Pro bo ostatnio to słabo nalicza o czym pisałem wcześniej. Chociaż na jednym z konkurencyjnych for ktoś dostał dzisiaj z niego bodajże aż $8 i ma jeszcze 5 dni do końca ;-)


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - jackthekiller - 21-12-2014 12:29

ale teraz strona zamula pomimo tego że banery sa wyłączone

kilka dni temu przy wyłączonych bannerach hulała aż miło..

a teraz?? nie ma banerów i zamułka......porażka jakaś...jaja sobie admin robi4


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - Dzonyy - 21-12-2014 12:36

Dziś dostałem ładne naliczenie, ale nie mogę wyklikać bo lagi straszne Sad


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - Ewcia6000 - 21-12-2014 12:37

u mnie też ładnie tylko też jakoś muli


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - vince - 21-12-2014 13:42

Bonuses generate are in process

Dziwne, o tej porze ??

Edit:

Strona już działa śmiga aż miło Big Grin