Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] (/Temat-SCAM-DigAdz-ROI-150-Revenue-Share-Pre-Launch-102236)



RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - Krakersik - 01-12-2014 10:44

Wam też nie chodzi stronka? Tzn. włącza się ale nie idzie nic wyklikać tak muli pokerface


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - issa - 01-12-2014 11:56

Oblężenie jest Big Grin


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - jackthekiller - 01-12-2014 18:23

teraz chodzi normalnie


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - kolorpurpury - 02-12-2014 15:06

Strona już ładnie działa, poprawili wygląd i sprawnie chodzi. Czekam na wprowadzenie paypal i coś wrzucę. Myślę, że da nam w miarę długo zarabiać. Jest to klon Paidverts ale to plus i ma kilka różnic, które moim zdaniem również są na plus Smile

Moim zdaniem ma szansę długo się utrzymać tym bardziej jeśli będą wprowadzać kolejne produkty.
Skuteczność reklamy moim zdaniem będzie wyższa niż na Paidverts. Upgrady są bardzo podobne. Na plus dla żywotności strony jest to, że mamy 15 a nie 18 godzin na wyklikanie reklam! Dla użytkowników jest to mniej dogodne ale to sprawia, że trzeba częściej się pojawiać na stronie co zwiększa wartość reklam na niej wyświetlanych a zarazem ich sprzedaż. Większa część reklam niż na PV będzie tu trafiać do recyklingu a recykling JEST! A chyba większość wie co to oznacza Smile

Upgrade za 499$ jest ciekawą sprawą tego na paidverts nie ma. Dzięki niemu możemy zarabiać na poleconych swoich poleconych! Czyli taki trochę wielopoziomowy ale bardzo przemyślany system poleconych Smile Dobre wynagrodzenie dla tych którzy bezpośrednio i pośrednio dostarczą firmie użytkowników.

Nie wiem jak ocenić brak reklam za 0.0005 Big Grin Z jednej strony to plus dla nas bo nikt ich nie chce klikać z drugiej znowy wyrównuje to trochę recykling Big Grin W paidverts to właśnie one robią dużą robotę wbrew pozorom Smile

Fajny jest system 10 reklam do kwalifikacji bonusu na dzień kolejny. Nie wiem jeszcze jak będą wyglądać bonusy i opłacalność tego ale na pewno przyspieszy to zamykanie kampanii Smile

Dodadzą gry i moim zdaniem będzie to bardzo solidna "konkurencja dla PV" a może n ie do końca konkurencja bo obie strony nawzajem przez kampanie pewnie będą sobie przynosić kolejnych użytkowników Smile Nie oszukujmy się ale zapewne spokojnie 80% użytkowników DigAdz przyszło z Paidverts Smile

Jestem dobrze nastawiony do tej strony ładnie w miarę szybko poradzili sobie z "początkowymi" problemami, które chyba dotykają każdego takiego biznesu na starcie Smile

Zobaczymy jak się będzie rozwijać sytuacja z DigAdz ale myślę, że można z powodzeniem inwestować tam swoje pieniądze Smile


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - Krakersik - 02-12-2014 15:42

Popieram. Ja teraz mam dylemat bo jest trochę kasy na pp i nie wiem gdzie wsadzić. Czy na PV które teraz nie działa ale coś już tam zarabiam czy na diga na którym nie mam jeszcze nic Big Grin


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - twnt22 - 02-12-2014 17:54

Mimo tego, że ja mam cały czas: SORRY!
If you are the owner of this website, please contact your hosting provider: [email protected]

It is possible you have reached this page because:
;c


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - kolorpurpury - 02-12-2014 21:57

(02-12-2014 17:54)twnt22 napisał(a):  Mimo tego, że ja mam cały czas: SORRY!
If you are the owner of this website, please contact your hosting provider: [email protected]

It is possible you have reached this page because:
;c

Zmiana przeglądarki , czyszczenie ciasteczek może pomogą bo strona działa bez zarzutu!

Tak poza tym to opłaca Ci sie sprzedawać to miejsce w sygnaturze? ja np. dzięki niej zarobiłem przez przypadek ponad 600 zł Smile


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - Pan Inwestor - 03-12-2014 00:40

Zaktualizowałem pierwszy wpis o dodatkowe informacje. Myślę, że wiele kwestii się Wam wyjaśni :-)

@lamojednorożec
Oczywiście, że bez inwestycji można coś zarobić ale trochę to potrwa bo trzeba zdobyć 800 punktów aby załapać się do pierwszej grupy z naliczeń. Wystarczy klikać przez kilka dni w reklamy z zakładki Dig Points.


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - twnt22 - 03-12-2014 10:16

Dzięki działa @kolorpurpury ja raczej nie zarabiam na cpa/ppa tylko na btc i bukmacherce więc może ktoś kupi dość tanio


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - Ruska34 - 03-12-2014 16:16

Bardzo ładnie się to zapowiada . Chętnie pomogę i sprzedam taniej walutę na wejście dla poleconych Smile

[Obrazek: 99304652216024849274.png]

Dobra współpraca musi być Smile jesteśmy już na 5 LVL punktowym a Wy?