Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] (/Temat-SCAM-DigAdz-ROI-150-Revenue-Share-Pre-Launch-102236)



RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - issa - 29-11-2014 18:48

I serwery nie wytrzymały :/


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - patulsky1337 - 29-11-2014 20:31

Spokojnie, lada chwila powinno wszystko wrócić do normy. Strona jest prawdopodobnie przenoszona.


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - Krakersik - 29-11-2014 23:05

No lada chwila Tongue


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - patulsky1337 - 30-11-2014 03:22

"Drodzy użytkownicy DigAdz!

Przepraszamy, strona została zamknięta dla prac konserwacyjnych. Tym razem było to konieczne.
Od razu po wystartowaniu otrzymaliśmy masowe ataki DDOS ( największy atak miał moc 15 Gbps). Ekipa servera
zaleciła nam dokończenie kilku ulepszeń z dodatkowymi narzędziami- na co się zgodziliśmy. W wyniki strona
przestała być widoczna w niektórych obszarach. Myślimy, że na tą chwilę należy zamknąć stronę na czas
konserwacji do czasu jak już wszystko będzie w porządku. Powinno to zająć kilka godzin. Przepraszamy jeszcze
raz I mamy nadzieje, że nas rozumiecie."

Przy każdym nowym serwisie zazwyczaj są trudności podczas startowania. Z paidverts było tak samo.


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - haha40027 - 30-11-2014 16:25

Boli trochę fakt, że jest to kopia PV(takie mam wrażenie i chyba słusznie).
Liczyłem na większą pomysłowość tego admina.

Może przyszedł czas, że będą teraz powstawać po prostu kopie "PV" tudzież innych programów ^^

Widzę strona w końcu działa, po totalnej klapie wczoraj Big Grin


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - Lamojednorożec - 30-11-2014 16:31

@Up:
Dziwi mnie Twoja postawa. Ja się wręcz cieszę, bo bazuje na sprawdzonym pomyśle.


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - patulsky1337 - 30-11-2014 16:41

Dokładnie. Można się spodziewać tego, że strona będzie dłuuugo wypłacalna. Dodatkowo jest prowadzona przez dość znanego admina. Jak dla mnie kopia PV jak najbardziej.


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - kolorpurpury - 30-11-2014 22:12

Kopia Paidverts ale są pewne różnice Smile

Myślę, że dadzą zarobić. Jedno jest pewne będzie wysoka skuteczność reklam tutaj. Może nawet wyższa niż na PV bo można dużo lepiej opisać reklamowaną stronę i ktoś musi 10 sekund odczekać, żeby wejść w reklamę. Bardzo dobrze przemyślane.

Dla mnie najważniejsze są jednak dodatkowe produkty, które trzymają takie biznesy przy życiu. Są upgrady i widzę, że będą dodatkowe reklamy - na początek jest naprawdę dobrze. Przydałyby się w przyszłości jeszcze np. gry jak na MTV czy PV no i kilka dodatkowych produktów reklamowych, może jakiś system akcji. Ale jak na początek jest dobrze, jest nawet upgrade za 499$ a jak wiadomo ta kasa trafi do podziału, jeśli ktoś go wykupi Smile


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - ingro85 - 01-12-2014 10:41

hymmmm... dziwne wczoraj załozylem tam konto wyklikałem te 10 reklam dzis sie chce zalogowac i niema mojego adresu w bazie Sad ps.macie tak samo?


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - Sampel44 - 01-12-2014 10:42

Moim zdaniem to dobrze, że bazują na PV Smile sprawdzona strona