Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] (/Temat-SCAM-DigAdz-ROI-150-Revenue-Share-Pre-Launch-102236)



RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - Pan Inwestor - 10-12-2014 00:23

@szarydg
A klikasz codziennie w DIG BONUSES żeby zakwalifikować się do rozdań? Jeżeli jesteś moim poleconym to zapraszam na PRIV :-)

Dzisiejsze naliczenia nieco skromniejsze niż wczoraj (być może zaczyna się faza obniżania wysokości naliczeń aby wydłużyć żywotność programu). Przekonamy się po paru dniach jak podglądniemy wysokość naliczeń dla każdej z grup. Póki co u mnie naliczenia takie:

[Obrazek: digadz_naliczenia_09122014_inwestycjewinternecie-pl.png]

Ważna informacja
Póki co wypłaty na PayPal zablokowane (wpłacać można ale pamiętajcie, że jest limit $120/dobę). Trwa jakaś tam weryfikacja ze strony PayPala. Ma to potrwać nie dłużnej niż 3 dni. Dlatego nie panikować, jeżeli ktoś będzie miał z tym problemy ;-)


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - psk9 - 10-12-2014 00:45

@Pan Inwestor - w której Ty grupie jesteś? 9?

Ja widzę systematyczne spadki w dół naliczeń (z dnia na dzień, z grupy na grupę). Smile
Np. na początku w gr. 4 dostałem $9 -> potem wbiłem na 5 -> dostałem $10 -> kolejny dzień $9 (gr 5) -> potem gr 6 => 11 => gr7 => prawie $15, $14, a dziś $13 z hakiem

O a właśnie miałem zlecać testową na PP :-)
Zakupiłem 'Hunter Pro', zobaczymy jak to wygląda.


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - patulsky1337 - 10-12-2014 00:57

(10-12-2014 00:23)Pan Inwestor napisał(a):  @szarydg
A klikasz codziennie w DIG BONUSES żeby zakwalifikować się do rozdań?

Jeszcze nigdy nie klikałem w DIG BONUSES i codziennie otrzymuje rozdania. Według mnie nie opłaca się ich wyklikiwać bo szkoda czasu ale niech każdy robi jak chce.

Dzisiaj w grupie 3, 2$ z Huntera i 3$ z głównych naliczeń- łącznie 5 dolarów. Jutro awansuje do 4 grupy.


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - Pan Inwestor - 10-12-2014 01:04

Poszły wszystkie wypłaty za refy. Sprawdźcie swoje konta i PayPal'e ;-)

Hunter Pro u mnie dał stratę. Tylko dwa pierwsze Digger i Hunter wygenerowały zyski.

Ja jestem w grupie 9 - cały czas re inwestuję, więc na dniach wejdę do grupy 10 pewnie :-)


Wychodzi na to, że zaczynają naliczenia spadać, kto wszedł na początku ten powinien szybciej wkład odzyskać :-)

W PV też tak było na początku, że naliczenia mega i spadały, więc to normalny zabieg.


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - psk9 - 10-12-2014 01:23

Cytat:Poszły wszystkie wypłaty za refy. Sprawdźcie swoje konta i PayPal'e ;-)

A co, wcześniej nie było wypłat z refów? Big Grin

#edit
Dobra - to chyba tyczy się Twojej oferty, tak? Smile
[Obrazek: digadz.png]


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - Pan Inwestor - 10-12-2014 01:27

Wypłaty za dzisiaj :-) Zawsze są na bieżąco ale nie zawsze jestem w stanie odpisać od razu. Osoby które otrzymały moga potwierdzić ;-)


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - psk9 - 10-12-2014 01:28

@Pan Inwestor - źle zrozumiałem. Myślałem, że piszesz w temacie DigAdz, a Ty piszesz o swojej ofercie refback, tak?


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - patulsky1337 - 10-12-2014 01:42

Trzeba się dostać do jak najwyższej grupy póki naliczenia są największe. Ja zaczynałem od grupy 3, jutro mija 5 dzień i jestem w grupie 4. Jak powiedział Pan Inwestor, najłatwiej mają Ci, co zaczęli wcześniej.


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - Pan Inwestor - 10-12-2014 09:03

@ps29
Tak - chodziło mi o moje prowizje jakie wypłacam ;-)

Ps. Dzisiaj drugi dzień z rzędu, gdy nie mam reklam z upgrade'ów poniżej ustawionego limitu $0.3 Dostałem tylko jedną reklamę na kwotę $0.53

Wygląda więc na to, że jednak filtr już działa, więc jeżeli ktoś chce klikać reklamy z tych dwóch upgrade'ów to nie może filtra włączać ;-)


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - patulsky1337 - 10-12-2014 09:34

Na ile opłaca się ustawić filtr reklam w ogóle?