Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] (/Temat-SCAM-DigAdz-ROI-150-Revenue-Share-Pre-Launch-102236)



RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - Sampel44 - 28-11-2014 16:20

zobaczymy co to będzie Wink


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - Pan Inwestor - 29-11-2014 07:21

https://www.youtube.com/watch?v=Z25fnuHAQX8

W sieci pojawił się kolejny film, który pokazuje jak będzie działał program.

Będzie to coś na wzór znanego nam PaidVerts.

A oto kilka faktów, które zostały wymienione powyższym filmie:

Bundle Ad - głównym produkt w programie. Zakupujemy paczki reklamowe od $1 wzwyż za co otrzymujemy: 50 wyświetleń stron + 100 wyświetleń banera 728x60px, 200 wyświetleń banera 468x60px oraz 300 wyświetleń banera 150x150px. Każdy wydany dolar generuje nam 1500 punktów w systemie. Punkty te powiadamiają program o jakiej wartości reklamy powinien nam przydzielić do wyklikania. Im więcej punktów będziemy posiadać tym lepszej wartości reklamy otrzymamy.

Tabela punktowa (docelowo ma być 11 grup):
1. 800 - 4500
2. 4500 - 10500
3. 10500 - 22500
4. więcej informacji niebawem


System poleceń - za każdego poleconego otrzymujemy dodatkowe korzyści i tak:

1. 10% prowizji za zakup paczki reklamowej przez poleconego
2. 5% od wartości wyklikanych reklam przez poleconego

Ulepszenia w programie - podobnie jak w PV będzie można kupić tzw. upgrade:

1. Digger (koszt $0,05) to taki nie do końca odpowiednik reklam z recyklingu jak mamy w PV. Przez 7 kolejnych dni będziemy otrzymywać dodatkowe reklamy. Jeżeli w ciągu tego czasu z reklam nie uzyskamy więcej niż $0.05 to system przedłuży ten upgrade o kolejny tydzień,
2. Hunter (koszt $3) kolejny odpowiednik Mini Upgrade z PV. W tej cenie będziemy brać udział w podziale 1% dziennej puli z zakupów Bundle Ad ($1-$55). Podobnie jak wyżej, jeżeli nie odzyskamy pieniędzy za zakup tej opcji to system przedłuży jej ważność o kolejne 7 dni,
3. Hunter Pro za (koszt $21), gdzie również bierzemy udział w podziale 1% dziennej puli z zakupów Bundle Ad ale tym razem z przedziału (+$56). Również obowiązuje zasada odzyskania wkładu…
Oczywiście aby uzyskać reklamy tzw. 'główne dzienne / obiadowe' to musimy w dzień poprzedni wyklikać kilka reklam z zakładki 'dig value'. Będą również tzw. reklamy aktywacyjne ale ich klikać nie musimy (pamiętaj, że wówczas tracimy kilka punktów za ich przydział).

Więcej informacji niebawem.

Zapraszam do śledzenia informacji na:

blogu o zarabianiu
fanpage FB
polskiej stronie digadz.pl


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - Krakersik - 29-11-2014 08:13

eee taka kopia PV Rolleyes


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - kolorpurpury - 29-11-2014 13:23

(29-11-2014 08:13)Krakersik napisał(a):  eee taka kopia PV Rolleyes

To chyba dobrze nie?

Mam nadzieję, że będą dodatkowe produkty również w programie tak żeby zarabiał też z innych źródeł i dzielił ten zysk na użytkowników.
Tak jak to jest na paidverts z grami, cheap ads, upgrade'ami, paczkami wyświetleń banerów itp. Big Grin


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - tomekamor - 29-11-2014 15:43

Mam mieszane uczucia co do tego programu, przeczuwałem od początku, że to może być klon PV i czekałem w jaki sposób admin będzie chciał redukować rozdawane pkt i w tej prezentacji nic nie było... PV ma gry, recykling, podatek i ma dodatkowe zyski z planów w MTV jak i ze sprzedaży akcji. Na początek poobserwuję temat i później zdecyduję.


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - patulsky1337 - 29-11-2014 17:08

Start już ze mniej niż godzinę według DigAdz.pl

Zrobię to co zazwyczaj, wpakuje trochę kasy, zarobie i zmywam się stąd.


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - Lamojednorożec - 29-11-2014 17:13

Hm, ale zarobek bez inwestycji nie jest możliwy, prawda? Big Grin


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - patulsky1337 - 29-11-2014 17:16

(29-11-2014 17:13)Lamojednorożec napisał(a):  Hm, ale zarobek bez inwestycji nie jest możliwy, prawda? Big Grin

Wydaje mi się, że nie.

Strona jest typowo inwestycyjna, bardziej niż PV. Bo tam można było zacząć bez inwestycji ale wolno się zarabiało. A nawet jeśli można zarabiać bez inwestycji to uwierz mi ale to będą grosze.


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - Lamojednorożec - 29-11-2014 17:18

Rozumiem. Póki co skupiam się na SparkProfit i PaidVerts, dlatego chciałem tylko "bawić się" w DigAdz, ale jeżeli się nie da to najwyżej przeznaczę 1$ Xpokerface


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - patulsky1337 - 29-11-2014 17:32

I najlepiej przeznaczyć je ( z mojego doświadczenia) zaraz od razu jak program wystartuje. Mając do czynienia wcześniej z tego typu programami zawsze tak było, że zarobki i zwrot za inwestycje był najlepszy i najszybszy właśnie na początku. Jeśli nie jesteś pewny inwestycji możesz zawsze poczekać na pierwszy dowód wypłaty.

Start już za pół godziny więc szykujcie się Panowie Big Grin