Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] (/Temat-SCAM-DigAdz-ROI-150-Revenue-Share-Pre-Launch-102236)



RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - Pekon - 05-01-2015 21:33

działa wam strona?

@edit
juz działa


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - jackthekiller - 05-01-2015 22:15

(05-01-2015 20:08)bartex89 napisał(a):  strona działa bardzo dobrze, nie czytasz postow to nie wiesz co trzeba zrobic.

jestem chyba jednym z nielicznych który akurat zanim coś napisze czyta wszystko od swojego ostatnio napisanego posta

więc jesli Ty czegoś nie doczytasz lub nie wiesz to nie wypisuj bzdur

ani przez www. ani bez www strona raz działa a raz nie...ten sposób możecie sobie schować pod poduszkę a nie wykorzystywać do rzekomego klikania..

po prostu strona jest niewydolna i wywala co jakiś czas bo zamiast naprawić admin ja całkowicie popsuł i dobił..teraz to tonący okręt spadający na dno....


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - TeYroXOfficial - 05-01-2015 22:20

Mi strona zapierdziela, patrzyłem na Chromie, FF i nawet na TOR, działało tak jaby nie chciało.
Przerzuciłem się na Maxthona, wszystko ładnie pięknie się wczytuje Wink Mogę dać SS jak nie wierzycie Lol


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - Ruska34 - 05-01-2015 23:11

I tak nie ma na razie czego klikać. Ja sie wkurzam bo od 3 dni nie dostałem reklam bonusowych tylko QUality ciągle..


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - zozols1 - 05-01-2015 23:14

A ja nie ważne z jakiej przeglądarki i w jaki sposób wejdę błąd...


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - Krakersik - 05-01-2015 23:50

Dokładnie pyrka pyrka ta strona i nie jedzie Undecided


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - Watoga - 06-01-2015 07:36

Strona leży i kwiczy...

edit:
udało mi się zalogować.
Qualify ads są i tyle. Zaraz potem "we are under attack".

Jeśli myśli sie o projekcie powaznie to zabezpieczenia tez takowr by. powinny. Jesli wg. ktos atakuje


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - jackthekiller - 06-01-2015 09:30

a teraz coś takiego:


Website Maintenance

Dear Value members of DigAdz!

Please wait while we are checking the systems....

Regards
Beejay

CEO of Ashita Group.


rozwala mnie ten cały BeeJay, totalna klapabeka


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - Sampel44 - 06-01-2015 10:08

Naprawiali całe święta i nic to nie dało.
Co mi z tego, że strona włączy się raz na dzień


RE: DigAdz - ROI 150% - Revenue Share [Pre-Launch] - kubusssss - 06-01-2015 10:18

Website Maintenance...
Dear Value members of DigAdz!

Please wait while we are checking the systems....

Regards
Beejay

CEO of Ashita Group.



PORAŻKA@@@