Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na Youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na Youtube (/Temat-Zarabianie-na-Youtube-102196)

Strony: 1 2 3


Zarabianie na Youtube - Q-ba - 22-11-2014 15:26

Hej
Zarabia ktoś z tego forum na youtube? Chodzi mi o to czy da się wyciągnąć tam jakieś sensowe kwoty przy wrzucaniu filmików?
Jeżeli juz ktoś zarabia to tylko na wrzucaniu czy promujecie coś w tych filmach?


RE: Zarabianie na Youtube - Dzonyy - 22-11-2014 15:28

Chodzi o Adsense czy ogólnie używanie YT do zarabiania ?


RE: Zarabianie na Youtube - Q-ba - 22-11-2014 15:41

Na początek raczej adsense bo to podłącze raz dwa, tylko kwestia co wrzucać i ile wrzucać. Ma ktoś z tym jakieś doświadczenie?
Czy np. opisy hacków/instalacji były by dobrym rozwiązaniem?


RE: Zarabianie na Youtube - Qwik - 22-11-2014 15:47

(22-11-2014 15:41)Q-ba napisał(a):  Na początek raczej adsense bo to podłącze raz dwa, tylko kwestia co wrzucać i ile wrzucać. Ma ktoś z tym jakieś doświadczenie?
Czy np. opisy hacków/instalacji były by dobrym rozwiązaniem?

Za hacki dostaniesz bana pierwszego dnia.


RE: Zarabianie na Youtube - Killigan - 22-11-2014 15:55

Możesz spróbować z let's playami jakimiś. Regularnie będziesz wrzucał to i ludzie będą oglądać Smile


RE: Zarabianie na Youtube - Q-ba - 22-11-2014 15:56

dzięki za info, to trochę słabo , czyli zostają inne filmy żeby nie złapać bana od razu


RE: Zarabianie na Youtube - Aali - 23-11-2014 18:14

ja zarabiam.. zyski niskie ale warte poświęconego czasu (dla mnie).. a jeśli Cię interesują, to w ostatnim miesiącu zarobiłem 30,53zł przy 26 059 wyświetleń reklam i 234 kliknięć
osobiście więc odradzam, jeśli masz zamiar poświęcić dużo czasu na swoje filmy i mieć takie efekty


RE: Zarabianie na Youtube - full2000 - 23-11-2014 18:18

(22-11-2014 15:28)Dzonyy napisał(a):  Chodzi o Adsense czy ogólnie używanie YT do zarabiania ?

Dołączam się do pytania. Jeżeli ogólnie to polecam ppi.


RE: Zarabianie na Youtube - DaviD1997PL - 23-11-2014 18:27

Ja zarabiałem na Let's play'ach i powiem "nie jest to opłacalny biznes". Wypowiem się tak ja mając 5000 widzów i miesięcznie jakieś 30 - 50 tysięcy wyświetleń na wszystkich filmach, zarabiałem jakieś 220 zł miesięcznie, a z tego jeszcze 40 % szło dla partnerstwa więc dostawałem na czysto jakieś 130 zł ... Czy to jest opłacalne ? Jak dla mnie nie, tyle to ja teraz zarabia na dzień na Sub sms a na YouTube w miesiąc. Jeśli chcesz kręcić filmy z pasji to jak najbardziej rób to a nawet życzę Ci sukcesu ale jak tylko pod Hajs to raczej Ci to nie wyjdzie! Jak nie masz dużej publiki z 50 tys widzów to nie ma większego sensu siedzieć w tym, jeśli mówimy o jako takich zarobkach miesięcznych Wink


RE: Zarabianie na Youtube - Klin - 24-11-2014 06:26

Adsense dobre jesli mamy oryginalny pomysl na siebie i konsekwentnie go realizujemy. Przy duzej publicznosci oplacalne.

Jesli nie masz oryginalnego pomyslu to wez sie za zwykle ppa, ja przy oklepanych niszach mam traffic 35-60k na miesiac z pojedynczej niszy. Wystarczy kilka nisz z takim ruchem i juz masz ciekawy miesieczny zarobek.