Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowe konto paypal, a szybkie doładowanie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Nowe konto paypal, a szybkie doładowanie. (/Temat-Nowe-konto-paypal-a-szybkie-doladowanie-102191)



Nowe konto paypal, a szybkie doładowanie. - Nicramo - 22-11-2014 14:36

Witam. Chciałbym założyć nowe konto paypal, dodać mój rachunek bankowy i doładować konto błyskawicznie. Jeśli bym doładował te konto to musiałbym odczekać 21 dni na wykonanie przelewu?


RE: Nowe konto paypal, a szybkie doładowanie. - lukasz2471 - 22-11-2014 15:14

Chyba nie, to jest transfer bank ->pp tylko przeżucasz kasę, 21 dni byś czekał jakby ktoś ci płacił na pp i zaznaczył, że za towar lub usługę to przez te 21 dni pieniądze będą zamrożone. Można tą blokade łatwo zdjąć.
1. Poprosić 10 osób by wysłało do cb 1zł - po 10 osobach jesteś jako zaufana osoba i nie mrozi ci żadnych pieniędzy.
2. Jak ktoś ci wysyła pieniądze może dawać "wysyłam pieniądze znajomym lub rodzinie" - wtedy środki nie są mrożone. Dodatkowo (nie jestem tego pewien, u mnie tak było) nawet jak ktoś wpłaca ci kwotę jako rodzinie/znajomym jest to zaliczane do tych 10 osób z pkt.1.

Jeśli się mylę proszę mnie poprawić. Smile


RE: Nowe konto paypal, a szybkie doładowanie. - Nicramo - 22-11-2014 15:25

No bo mi tylko zależy by doładować te konto i wysłać komuś tę kasę Smile Dzięki Łuki za odpowiedź Wink