Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jest to możliwe do zrobienia? - potrzebna wasza pomoc! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jest to możliwe do zrobienia? - potrzebna wasza pomoc! (/Temat-Jest-to-mozliwe-do-zrobienia-potrzebna-wasza-pomoc-102186)



Jest to możliwe do zrobienia? - potrzebna wasza pomoc! - lukasz2471 - 22-11-2014 13:25

Cześć, potrzebuje waszej pomocy w jednej kwestii. Pracuje zdalnie co wiąże się z dużą ilością plików. Chciałbym stworzyć 2 konta urzytkownika jedno moje i jedno siostry. Z tym sobie poradzę, ale zastanawia mnie zabezpieczenie plików. Jak zrobić by u mnie były tylko to co potrzebuje a u niej to co ona chce. Czyli przykładowo jak jestem na moim koncie na pulpicie mam 20 dokumentów do mojej pracy, a jak wejdę na profil siostry to będą jakieś foldery "muzyka", "gry" itp. a tych dokumentów nie ma. Dodatkowo niektóre foldery muszą być udostępnione na oba konta. Da się to jakoś szybciej ustawić wiem, że dostęp można blokować w zabezpieczeniach, ale tak to bym miał do zabezpieczania ok 2 tyś plików. Oraz czy jeśli mam podział kont to jest możliwość by korzystając z chrome na obu kontach mieć tylko swoją historię przeglądania i swoje zakładki? System na którym pracuje to win 7.

Nie mogłem znaleźć odpowiedniego działu to wrzuciłem do off topic. Jeśli zły dział niech admin przedniesie.


RE: Jest to możliwe do zrobienia? - potrzebna wasza pomoc! - Rafiks1992 - 22-11-2014 13:35

wystarczy wrzucic te 2 tys plikow do jednego folderu i ten jeden folder zabezpieczyc Smile


RE: Jest to możliwe do zrobienia? - potrzebna wasza pomoc! - Acrith - 25-11-2014 00:36

Z historią przeglądania może być problem, ale zabezpieczenia i te sprawy jak najbardziej wszystko możliwe. Mogę wszystko wyjaśnić na PW albo przez TeamViewera.


RE: Jest to możliwe do zrobienia? - potrzebna wasza pomoc! - lukasz2471 - 25-11-2014 01:10

Ten problem już rozwiązałem, zostało mi ten problem przeglądarki.


RE: Jest to możliwe do zrobienia? - potrzebna wasza pomoc! - Acrith - 25-11-2014 01:16

(25-11-2014 01:10)lukasz2471 napisał(a):  Ten problem już rozwiązałem, zostało mi ten problem przeglądarki.

Zapoznaj się z usługą zarządzania wieloma użytkownikami + usługą "Nadzorowani użytkownicy". Wymagane jest do tego tylko konto Google.

Zarządzanie wieloma użytkownikami: https://support.google.com/chrome/answer/2364824?hl=pl

Nadzorowani użytkownicy: https://support.google.com/chrome/answer/3463947?hl=pl


RE: Jest to możliwe do zrobienia? - potrzebna wasza pomoc! - Adrianolsz - 25-11-2014 07:48

Może dobra będzie opcja w ustawieniach przeglądarki "wyczyść historię po każdym wyłączeniu przeglądarki"?


RE: Jest to możliwe do zrobienia? - potrzebna wasza pomoc! - lukasz2471 - 25-11-2014 08:29

Acrith zapoznam się, może akurat będzie odpowiedź na to. Łap reputa za pomoc Wink
Adrianoisz no właśnie nie może być taka opcja. Bo mi nie chodzi o to by nie widziała tej historii, ale jak ona siedzi miesza się ona z moją a ja czasami muszę wracać do tych stron a mam sieczkę, bo jest zmieszane ze stronami przeglądanymi przez siostrę.