Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Landing Page pod KSW29(Dużo opcji,VIRAL, pod każdy serwis SUB) ZA 50zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Landing Page pod KSW29(Dużo opcji,VIRAL, pod każdy serwis SUB) ZA 50zł (/Temat-Landing-Page-pod-KSW29-Duzo-opcji-VIRAL-pod-kazdy-serwis-SUB-ZA-50zl-102179)

Strony: 1 2 3


RE: Landing Page pod KSW29(Dużo opcji,VIRAL, pod każdy serwis SUB) ZA 50zł - Rilekt - 06-12-2014 23:42

Na 200 clickow, 0 lead.. wogole nie konwertuje..


RE: Landing Page pod KSW29(Dużo opcji,VIRAL, pod każdy serwis SUB) ZA 50zł - Kali. - 07-12-2014 02:10

Eforsa? Nie dziw się to jedno wielkie g.... ucina leady i wejścia, do tego adblock blokuje.... Polecam leadmore, 3x mniej wyswietleń a 3x wiecej leadow.

PS. LP fajny, sam mam Smile


RE: Landing Page pod KSW29(Dużo opcji,VIRAL, pod każdy serwis SUB) ZA 50zł - broofie - 07-12-2014 02:23

@up Taa, lepiej zwazaj na slowa, takie bezpodstawne zarzuty to mozesz kolegom wciskac. Tak sie sklada, ze eforsa ma najlepsze programy do edycji, jak masz leb na karku to mozesz krocie zarobic. Faktycznie leadmore taki zajebisty, normalne przelom w subach, ktory to juz serwis oferujacy wciaz te same programy? Chyba dziesiaty. Fakt, konwersja zwala z nog, ale juz widzialem placz niektorych uzytkownikow, ze nie nalcza leadow, wiec... Smile


RE: Landing Page pod KSW29(Dużo opcji,VIRAL, pod każdy serwis SUB) ZA 50zł - Kede - 07-12-2014 03:44

(07-12-2014 02:10)Kali. napisał(a):  Eforsa? Nie dziw się to jedno wielkie g.... ucina leady i wejścia, do tego adblock blokuje.... Polecam leadmore, 3x mniej wyswietleń a 3x wiecej leadow.

PS. LP fajny, sam mam Smile
Blokuje. I? Wystarczy dodać informację lub wykryć adblocka (skrypt ogólnodostępny).

(07-12-2014 02:23)broofie napisał(a):  @up Taa, lepiej zwazaj na slowa, takie bezpodstawne zarzuty to mozesz kolegom wciskac. Tak sie sklada, ze eforsa ma najlepsze programy do edycji, jak masz leb na karku to mozesz krocie zarobic. Faktycznie leadmore taki zajebisty, normalne przelom w subach, ktory to juz serwis oferujacy wciaz te same programy? Chyba dziesiaty. Fakt, konwersja zwala z nog, ale juz widzialem placz niektorych uzytkownikow, ze nie nalcza leadow, wiec... Smile

Zgadzam się bo jeżeli chodzi o video i stream to nic nie może się równać z eforsą. A programy leadmore (zresztą to samo co w freebiz) ich wielka rewolucja w zarabianiu po czym i tak to samo, w porównaniu do konkurencji ich landingi są po prostu marne. Wystarczy spojrzeć na firesuba jaki poziom prezentuje jeżeli chodzi o jakość ich programów. W sumie hotcash i inne serwisy też dodają programy na dobrym poziomie.

(06-12-2014 23:42)Rilekt napisał(a):  Na 200 clickow, 0 lead.. wogole nie konwertuje..
Ktoś zasugerował, że korzystasz z eforsy i dlatego.. Ja tam 10% konwersji w eforsie. Może po prostu zły landing page wybrałeś Lol


RE: Landing Page pod KSW29(Dużo opcji,VIRAL, pod każdy serwis SUB) ZA 50zł - Rilekt - 07-12-2014 09:01

Uzywalem LP od Xevera, przez jakis czas jego film nie dzialal przez co nic sie nie wyswietlalo..


RE: Landing Page pod KSW29(Dużo opcji,VIRAL, pod każdy serwis SUB) ZA 50zł - rogrip - 07-12-2014 09:39

(06-12-2014 23:42)Rilekt napisał(a):  Na 200 clickow, 0 lead.. wogole nie konwertuje..

LOL 200 klików i co ty chciałeś 20 leadów, czy jak??
Patrz i ucz się KSW29 http://scr.hu/41m7/herel gdyby nie zwiecha eforsy to byłoby więcej i to dużo więcej. Koledzy wyżej maja rację, z eforsą i jej programia nikt nie może się równać. NP : Firesub , przekierowałem trochę ruchu na jego dwa programy, jak eforsa przestała działać i co ??
SAm zobacz;http://scr.hu/41m7/cd9zb facepalm
1 Lead za 3,50 na tym samym, żebym wiedział to bym w ogóle nie zmieniał linków, ale cóż Eforsa i tak nie działała. Dla mnie to najlepszy program partnerski mogę robić co chcę, edytować jak mi się podoba i dotego wypłaty jak dobrze trafisz to masz tego samego dnia.@Rilekt zamist narzekać że Eforsa tnie leady lub pisać o innych cudach, popracuj nad trafficiem , bo z takim to na pewno nic nie zdziałasz, chyba że cię zadowala , 7,50 dziennie lub raz na jakiś czas :beka


Odp: Landing Page pod KSW29(Dużo opcji,VIRAL, pod każdy serwis SUB) ZA 50zł - v3XeR - 07-12-2014 11:11

delete


RE: Landing Page pod KSW29(Dużo opcji,VIRAL, pod każdy serwis SUB) ZA 50zł - v3XeR - 07-12-2014 13:20

Ci co kupili mój LP - ile zarobiliście?
Póki co rekord mojego klienta to 5k Big Grin


RE: Landing Page pod KSW29(Dużo opcji,VIRAL, pod każdy serwis SUB) ZA 50zł - Kali. - 08-12-2014 19:05

Polecam użytkownika, LP bardzo ładny, kiedy trzeba pomoże skonfigurować, czy zmieni sam coś w kodzie. Kontakt b. dobry. Smile

@Up Przez eforse 0, dodalem z leadmore i 18...


Landing Page pod KSW29(Dużo opcji,VIRAL, pod każdy serwis SUB) ZA 50zł - daniel42na - 14-12-2014 18:19

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.