Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na YouTube - Ułatw Sobie Życie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabianie na YouTube - Ułatw Sobie Życie (/Temat-Zarabianie-na-YouTube-Ulatw-Sobie-Zycie-102122)

Strony: 1 2 3 4


RE: Zarabianie na YouTube - Ułatw Sobie Życie - smagalaz - 26-12-2014 15:36

Za 300 zł na spokojnie kupisz jakiś mikrofon USB. Nie jest to górnolotny sprzęt, ale na pewno lepszy, niż mikrofon od telefonu Wink Osobiście mam M-Audio Avid Vocal Studio i nie narzekam. Zresztą niebawem również startuję ze swoim kanałem Youtube, więc gdybyś był nim zainteresowany, to podeślę Ci link i sprawdzisz jakość nagrań.


RE: Zarabianie na YouTube - Ułatw Sobie Życie - Deakron69 - 26-12-2014 19:20

(26-12-2014 15:36)smagalaz napisał(a):  Za 300 zł na spokojnie kupisz jakiś mikrofon USB. Nie jest to górnolotny sprzęt, ale na pewno lepszy, niż mikrofon od telefonu Wink Osobiście mam M-Audio Avid Vocal Studio i nie narzekam. Zresztą niebawem również startuję ze swoim kanałem Youtube, więc gdybyś był nim zainteresowany, to podeślę Ci link i sprawdzisz jakość nagrań.

Wiadomo, że w przyszłości kupie jakiś lepszy mikrofon, ale narazie będę pracował z ihponem, szczególnie, że dźwięk wychodzi z niego całkiem niezły jak na telefon.

//
Kolejny filmik Smile

https://www.youtube.com/watch?v=RkqcuSPYtVE

Ostatni film w 24h zrobił 3k wyświetleń, wiem, że to niewiele, ale niesamowicie motywuje to do przyszłej pracy.


Jeśli macie jakiegokolwiek sugestie lub zastrzeżenia to bardzo proszę o komentarz Smile


RE: Zarabianie na YouTube - Ułatw Sobie Życie - 4Colors - 26-12-2014 19:25

Powiem tak, obejrzałem wszystkie twoje filmiki i bardzo mi się spodobały. Czekam na więcej! Cool


RE: Zarabianie na YouTube - Ułatw Sobie Życie - Dzonyy - 26-12-2014 21:25

Moglbys pokazac twarz zeby kanal zaczynal byc kojarzony z Toba Wink


RE: Zarabianie na YouTube - Ułatw Sobie Życie - dart - 26-12-2014 21:32

Mała uwaga do fb, nie możesz zmienić nazwy fan page kiedy osiągnie 200-250 lajków.


RE: Zarabianie na YouTube - Ułatw Sobie Życie - grawer - 15-02-2015 23:42

Trzymam kciuki za CiebieSmile jestem tu nowy i też zaciekawiłem sie yt także w przyszłości też spróbuję coś tworzyćBig Grin