Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona do łapkowania komentarzy na fb(nie mylic z botem) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Strona do łapkowania komentarzy na fb(nie mylic z botem) (/Temat-Strona-do-lapkowania-komentarzy-na-fb-nie-mylic-z-botem-102061)



Strona do łapkowania komentarzy na fb(nie mylic z botem) - Hiki12 - 20-11-2014 20:21

Witam , poszukuję strony (podobnej do addmefast ,likeforlike) , na której będzie można wymienić punkty do zalajkowania komentarza na czyimś fp. Czy coś takiego istnieje?Jeśli tak to poprosiłbym o linka , gdyż szukałem troche czasu i nic nie znalazłem.


Odp: Strona do łapkowania komentarzy na fb(nie mylic z botem) - v3XeR - 20-11-2014 20:25

Z tego co wiem, to już nie działają takie strony

Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2


RE: Strona do łapkowania komentarzy na fb(nie mylic z botem) - explrlz - 22-11-2014 10:38

Teraz jest wielki problem z tokenami facebookowymi. Raczej nikt nie będzie ryzykował bana apki sprzed 1 maja (która jest warta 200 zł a za granica nawet więcej).


RE: Strona do łapkowania komentarzy na fb(nie mylic z botem) - draksone - 23-11-2014 14:41

leetshares.com tylko,że to raz dodaje te lajki raz nie....