Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poręczny laptop do 1200zł. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Poręczny laptop do 1200zł. (/Temat-Poreczny-laptop-do-1200zl-102059)

Strony: 1 2


RE: Poręczny laptop do 1200zł. - Lami - 21-11-2014 17:35

Proszę brać pod uwagę, że jestem debilem jeżeli chodzi o tego typu rzeczy ;-;


RE: Poręczny laptop do 1200zł. - Knight97 - 28-11-2014 14:43

Osobiście rozejrzałbym się może za jakąś hybrydą? Czasem na Allegro są ciekawe okazje

Sam mam Acera Iconię W3 [obecnie ceny - ok. 600-700zł] mający "tylko" 2GB Ramu a przeglądarka w wersji "tabletowej" [Internet Explorer w wersji "Modern"] śmiga bez problemu z wieloma kartami. Chrome sobie radzi u mnie do 5-6 kart bezproblemowo, płynnie.

Oczywiście o ile nie napakujesz 10 kart Youtube / innej aplikacji we flashu Smile Wtedy będzie problem nawet na Core i5 przy Chrome.

A jak Windows 8 nie będzie pasował zawsze możesz zamienić go na Linuxa - Ubuntu w najnowszych edycjach jest bardzo wygodny [mój tablet ma podzielony dysk na pół - pół dla 8 i pół dla Linuxa - potrzebuję go w technikum dość często Smile ]


RE: Poręczny laptop do 1200zł. - Kede - 28-11-2014 15:11

(28-11-2014 14:43)Knight97 napisał(a):  Oczywiście o ile nie napakujesz 10 kart Youtube / innej aplikacji we flashu Smile Wtedy będzie problem nawet na Core i5 przy Chrome.
Ja tam mam czasem 20 kart otwarte, do tego dochodzą też inne programy jednocześnie (zasobożerne), procesor i tak się nudzi kilka procent zużycia do max 30 procent. I5 4tej generacji to wytrzymała bestia. Gorzej z ramem którego mam 4GB i nawet chrome jest wtedy wyzwaniem... nie schodzi poniżej 40% zużycia a przy intensywnym przeglądaniu neta zużycie po 80-90% Więc jeżeli chcesz dużo kart na raz otwierać to szybki ram 8GB i będzie git ale to nie w tym budżecie.

A tablet do pracy- moim zdaniem mija się z celem. Można fotki pooglądać czy internet poprzeglądać ale nie ma to jak desktop czy laptop. Nawet jak podłączysz do tableta myszkę i klawiature to co to za praca na 8 calach?


RE: Poręczny laptop do 1200zł. - multimedia - 06-12-2014 01:28

Od 1300 PLN można już kupić nowego DELL-a na i3 z 4GB Ramu i dyskiem 500 GB...
http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/dell-inspiron-15-3521-i3-3217u-4gb-500gb-hd7670-1gb.bhtml
Z tego co piszesz to ma służyć do neta ( www) a do tego wystarczy jak zapodasz jakiegos darmowego linuxa, debian , slax etc i bedziesz zadowolony