Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal a dane osobowe przy wpłacie pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PayPal a dane osobowe przy wpłacie pieniędzy (/Temat-PayPal-a-dane-osobowe-przy-wplacie-pieniedzy-102058)



PayPal a dane osobowe przy wpłacie pieniędzy - vandegol - 20-11-2014 20:01

Siemano
Mam małe pytanko, chce sobie doładować konto przez PayPal do hostingu takiego (gdzie po prostu jest portfel i można sobie potem kupić jakieś usługi typu serwer WWW czy też innego typu serwery)
Wszystko OK, robiłem takie rzeczy tysiące razy i wpłacałem kasę przelewem pocztowym bo nikogo nie obchodziło w jakichś dużych hostingach gdzie mieszkam etc. ale teraz muszę kupić usługę w jednym hostingu (ponieważ ma najlepszą ofertę, są inne które przykładowo obsługują paysafecard ale wykorzystam je w ostateczności jako że są one 'takie o') lecz pracuje w nim osoba która jest kolegą mojego wroga, więc bez problemu może sprawdzić moje dane osobowe z przelewu i mu je podać, a wolę być anonimowy w internecie, szczególnie dla ludzi którzy mnie niezbyt lubią Tongue
Pytanie jest takie: czy gdybym wpłacił pieniądze do tego hostingu z PayPala, to wtedy ta firma/działalność do której wpływają pieniądze widzą moje kompletne dane osobowe takie jak adres zamieszkania, kod pocztowy etc ?


RE: PayPal a dane osobowe przy wpłacie pieniędzy - marcel_kk - 20-11-2014 20:04

Widzą tylko Twoje imie i nazwisko które podałes podczas rejestracji konta.


RE: PayPal a dane osobowe przy wpłacie pieniędzy - Kede - 20-11-2014 20:17

Poproś kogoś żeby Ci zapłacił za ten hosting z paypala Wink i po sprawie. A Ty mu zwrócisz też PP.


RE: PayPal a dane osobowe przy wpłacie pieniędzy - vandegol - 20-11-2014 21:45

Ktoś jeszcze może potwierdzić że widzą tylko imie i nazwisko ? Tongue


RE: PayPal a dane osobowe przy wpłacie pieniędzy - xardas1020 - 20-11-2014 21:56

(20-11-2014 21:45)vandegol napisał(a):  Ktoś jeszcze może potwierdzić że widzą tylko imie i nazwisko ? Tongue

plus e-mail konta paypal jeszcze jest widoczny


RE: PayPal a dane osobowe przy wpłacie pieniędzy - Giorgios - 20-11-2014 22:14

Tak, koledzy wyżej mają rację.. lecz ja na Twoim miejscu bym się skupił na PSC, mogę Ci zaoferować wymianę PSC za kasę na PP jak coś to priv.


RE: PayPal a dane osobowe przy wpłacie pieniędzy - marcel_kk - 21-11-2014 05:26

Ewentualnie tak jak wyżej napisali zapłać PSC lub Ukasch.