Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z usuwaniem treści na fanpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Problem z usuwaniem treści na fanpage (/Temat-Problem-z-usuwaniem-tresci-na-fanpage-102023)



Problem z usuwaniem treści na fanpage - joefdgod - 20-11-2014 00:48

Witam
Mam taki problem jak w temacie
Mianowicie: zakupiłem duży fanpage tablica zaspamowana reklamą innych fanpage wszystkie posty usuwałem kilka razy jednakże za każdym razem wracają próbowałem też je ukryć i to samo miał ktoś z was ten sam problem? Wiecie może jak się ich pozbyć?

Jeżeli jest gdzieś na forum podobny temat to sory za spam ale nie znalazłem Smile

Dodam też że część postów jest niby dodawana przez tą aplikację:
https://apps.facebook.com/493153120778832/

Za odpowiedzi nagradzam reputem.


RE: Problem z usuwaniem treści na fanpage - asiorek - 20-11-2014 22:08

musisz zablokowac jakoś tą aplikację dopiero usuniesz.. Ja miałem tak samo na tablicy na koncie ;x dopiero jak powywalalem apki to sie normlanie usunely


RE: Problem z usuwaniem treści na fanpage - joefdgod - 21-11-2014 10:26

Na fanpage nie ma żadnej aplikacji :/ Ktoś jeszcze może ma jakiś pomysł? Były admin też nie wie co z tym zrobić a facebook mi nie odpisuje :/


RE: Problem z usuwaniem treści na fanpage - Szrejter - 21-11-2014 11:27

nie na fanpage tylko na twoim koncie fb. Jakąś apka może mieć prawa zarządzania twoimi stronami


RE: Problem z usuwaniem treści na fanpage - joefdgod - 21-11-2014 20:49

Zmieniłem admina na tym koncie i na fikcyjnym usuwałem treści (sobie prawa odebrałem) :/ wyszło to samo

Ktoś jeszcze ma jakiś pomysł?