Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Chyba cos wygrałem... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Chyba cos wygrałem... (/Temat-Rozwiazane-Chyba-cos-wygralem-102)



[Rozwiązane]Chyba cos wygrałem... - doggy7 - 19-11-2009 15:10

Witam.
Chyba niektórzy pamiętają mojego posta z przyznaniem się i wysłałem meila do oddysa. Czekalem czekałem, wchodzę sobie dziś na lockerza patrze na newsy a tu mój nick xD, Zobaczcie sami.
Congratulations to the lucky winners of our first sweepstakes! Here they are:
Brandon C. from Minnesota won Odyss? Bag O' Bones. This doggy bag contains a $100.00 Amazon e-Gift Card (with no paw prints, we promise).
Julius C. is the winner of 250 PTZ - deposited instantly into his Lockerz account.

Stay tuned because we'll be announcing more Sweepstakes winners in the next few days. Didn't get a chance to enter? Don't worry -- we have more sweepstakes coming up, including a whole bunch for our very valued international members.
15 hours ago
Moj nick na lockerzu to Doggy8 a tu doggy wiec niewiem czy to ja...


RE: Chyba cos wygrałem... - Sylwester - 19-11-2009 15:21

Raczej nie ty...


RE: Chyba cos wygrałem... - doggy7 - 19-11-2009 15:22

Jusz wiem :] "To Doggy Bag zawiera 100,00 dolarów Amazon e-Gift Card (bez ślady łap, obiecujemy)."
Szkoda ;]


RE: Chyba cos wygrałem... - Sonybek - 19-11-2009 15:32

"Ta psia torba zawiera 100.00 Amazon e-Gift Card (z żadną łapą druki, obiecujemy)."


RE: Chyba cos wygrałem... - Admin - 19-11-2009 16:29

najpierw czytaj pozniej pisz http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=99

zamykam Smile


[Rozwiązane][Rozwiązane]Chyba cos wygrałem... - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.