Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Próbki słodyczy reklamowych ( Oferta ważna tylko dla Firm ) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Próbki słodyczy reklamowych ( Oferta ważna tylko dla Firm ) (/Temat-Probki-slodyczy-reklamowych-Oferta-wazna-tylko-dla-Firm-101987)

Strony: 1 2 3 4


Próbki słodyczy reklamowych ( Oferta ważna tylko dla Firm ) - Zordi - 19-11-2014 17:28

Wysyłają tylko do firm nie wysyłają do adresów prywatnych .

Temat



http://www.slodycze.org/sr-zamow_probki_slodyczy_reklamowych.html


Próbki
[Obrazek: x38ol5.jpg]


RE: Próbki słodyczy reklamowych ( Oferta ważna tylko dla Firm ) - sserialnik - 20-11-2014 00:19

szkoda :/


RE: Próbki słodyczy reklamowych ( Oferta ważna tylko dla Firm ) - olennnkaaa - 15-12-2014 14:18

Firmę możesz mieć również zarejestrowaną na adres domowy ^^. Wystarczy dobrze uzasadnić w tym okienku poniżej całego zamówienia. Jeśli mi dojdzie przesyłka - dam znać :3


RE: Próbki słodyczy reklamowych ( Oferta ważna tylko dla Firm ) - ostry2ostry - 15-12-2014 19:04

Zamówiłem do biura Smile Dość sporo tych słodyczy Big Grin


RE: Próbki słodyczy reklamowych ( Oferta ważna tylko dla Firm ) - Noozer - 22-12-2014 19:15

Zamówione Wink


RE: Próbki słodyczy reklamowych ( Oferta ważna tylko dla Firm ) - Pekon - 22-12-2014 19:24

Zamówione Big Grin


RE: Próbki słodyczy reklamowych ( Oferta ważna tylko dla Firm ) - spiewaczek - 22-12-2014 20:02

A firma musi miec jakis zwiazek z reklama albo ze slodyczami?


RE: Próbki słodyczy reklamowych ( Oferta ważna tylko dla Firm ) - asiorek - 22-12-2014 21:09

Doszlo wgl cos komuś ? Podrzućcie jakies fotki ;d


RE: Próbki słodyczy reklamowych ( Oferta ważna tylko dla Firm ) - lijon - 26-01-2015 21:47

Zamówiłem Big Grin


RE: Próbki słodyczy reklamowych ( Oferta ważna tylko dla Firm ) - ostry2ostry - 27-01-2015 15:12

Nic nie doszło . Miesiąc czekania . Zamówione na prawdziwą firmę a i tak nie wysłali