Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak podwoić 600 zł co miesiąc? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak podwoić 600 zł co miesiąc? (/Temat-Jak-podwoic-600-zl-co-miesiac-101970)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Jak podwoić 600 zł co miesiąc? - doniuśś - 02-12-2014 15:32

Odradzam Ci wszelkiego rodzaju obstawianie wynikow itd. Nic co ma chociaż trochę wspólnego z hazardem. Stawiaj na stabilny zysk w długim okresie. Postaraj sie zrobić kilka stron pod programy partnerskie i pomysl nad pozycjonowaniem oraz promocją Smile


RE: Jak podwoić 600 zł co miesiąc? - Pink134lol - 02-12-2014 19:23

Inwestując 600zł w Paidverts miałbys mniej więce 600 tysięcy pkt. BAP, czyli jest to bodajże 6 grupa, 7 od 720tys.pkt BAP, gdzie dziennie naliczenia to często powyżej 6-7$ (często powyżej a nie 6-7$ dziennie ).
Prawdopodobnie zwrot zysków miałbyś po niecałych 3 miesiącach, w kolejnych miałbyś czysty zysk, w wysokości mm ponad 150zł.Program jeszcze długo będzie funkcjonować, poniewaz założyciel niezły hajs trzepie. Zastanów się sam, czy ci się opłaca.

Reinwestując ciut dłużej zarobiony przychód, mógłbyś w przyszłości wyciągać jeszcze więcej na dzień.(Gdyż ilość BAP warunkuje ilość $ w dziennym naliczeniu). Mam nadzieje, że nie namieszałem. Smile


RE: Jak podwoić 600 zł co miesiąc? - haha40027 - 02-12-2014 21:45

Wedlug mnie to 600zl jak na PV moze byc malo, teraz najlepszym wyjsciem grupy 720k-1,5m, a najlepiej 1,5-3m.

Bylo wiele propozycji, kolega na pewno cos dobrego znajdzie Smile


RE: Jak podwoić 600 zł co miesiąc? - mireck - 09-12-2014 19:38

Analizuje cały czas propozycje, już kilka wybrałem. Czekam na pierwsze wypłaty i będę dążył do stabilnych zarobków Smile


RE: Jak podwoić 600 zł co miesiąc? - LukaszD - 09-12-2014 21:20

Jakiś czas temu również miałem problem wyborem sposobu na zarabianie. Wybór jest ogromny, każdy coś dla siebie znajdzie. Czym się kierowałem podczas wyboru? Zawsze robię bardzo szybką selekcję - zadaję sobie pytanie: "Jaka jest szansa, że za pracę wykonaną dzisiaj otrzymam wynagrodzenie za miesiąc, dwa, trzy, rok, bez dodatkowych nakładów?"
Z ryzykownych metod pozostawiłem tylko GPW, preferuję bezpieczne źródła dochodu, trzeba się w końcu ustatkować Big Grin


RE: Jak podwoić 600 zł co miesiąc? - vogel222 - 14-12-2014 00:28

Co do bukmacherki, to możesz skorzystać z takiej jednej stronki na facebooku którą obserwuje, oni wrzucają analizy meczów za darmo i ładnie z nimi wychodze, często im wchodzi.

podrzucam link jakby co
https://www.facebook.com/profesjonalnetypybuckmacherskie


RE: Jak podwoić 600 zł co miesiąc? - tomala92 - 14-12-2014 06:13

no nie wiem...

czy to bedzie dobre..