Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak podwoić 600 zł co miesiąc? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak podwoić 600 zł co miesiąc? (/Temat-Jak-podwoic-600-zl-co-miesiac-101970)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Jak podwoić 600 zł co miesiąc? - arizzone33 - 20-11-2014 13:21

zainwestuj w wiedzę szybciej Ci się zwróci


RE: Jak podwoić 600 zł co miesiąc? - Watoga - 20-11-2014 18:35

@Up

Serio... Gdyby tego szukał to by tu nie pisał.


RE: Jak podwoić 600 zł co miesiąc? - Klin - 20-11-2014 21:53

(20-11-2014 13:21)arizzone33 napisał(a):  zainwestuj w wiedzę szybciej Ci się zwróci

Akurat Kolega napisal bardzo madre zdanie


RE: Jak podwoić 600 zł co miesiąc? - mireck - 20-11-2014 23:17

Studiuje, napisałem że robie i będę robił różne kursy Big Grin więc jak najbardziej inwestuję w wiedzę Big Grin czy nauka tradowania np. To nie jest taka inwestycja? Oczywiście że jest Smile


RE: Jak podwoić 600 zł co miesiąc? - MaLiN - 21-11-2014 02:21

Co do opcji, pytałeś się czy są ryzykowniejsze i trudniejsze od bukmacherki? Według mnie nie, bo na opcjach masz o tyle taką możliwość analizy rynku, wykresów na bierząco. Według mnie jest to łatwiejsze, bo w bukmacherce analizy zrobisz przed samym meczem, a w opcjach jesteś na bieżąco kontrolować sytuacje Wink


RE: Jak podwoić 600 zł co miesiąc? - mireck - 21-11-2014 21:10

Zdecydwoanie się wczytam, materiałów od groma. Konta demo są, dyskusje są. Wszystko co potrzeba jest. Powiem tak, wolałbym z tych 600 zl nawet nic nie zarobic inwestując z głową i się ucząc niż żebym miał to.do skarpety odkładać.

@Q-ba
Też czytałem podobne poradniki ale.o 70k nigdzie nie słyszałem Tongue


RE: Jak podwoić 600 zł co miesiąc? - Q-ba - 21-11-2014 21:31

Będziesz zainteresowany możemy pogadać, jak miałem kredyt studencki to własnie większośc poszła na fundusze inwestycyjne i na branże IT. Osobiście miałem znajomych którzy z tych 30k (5 lat kredytu) zrobili pod koniec studiów 100k, w sumie to nic nadzwyczajnego bo 5 lat to sporo czasu, ale dużo można się przy tym nauczyć, nie wspominając np. o tym że 5% najlepszych nie oddaje ani złotówki z kredytu więc masz tak naprawdę po studiach czystą kasę na rozkręcanie własnej firmy.
Możliwości jest sporo, a co wybierzesz zależy od ciebie. Ja akurat jestem mocno związany z IT i inwestycja w siebie też była dobrym rozwiązaniem, bo po studiach można wykonywać naprawdę duże ciekawe systemy już za konkretna kasę i realizować się zawodowo. Bardzo fajnie że chcesz to inwestować, radził bym popróbować przez pierwsze kilka msc niektórych rzeczy a potem sam zobaczysz co ci odpowiada


RE: Jak podwoić 600 zł co miesiąc? - haha40027 - 21-11-2014 22:21

Poprzednicy to zrobili, ale paidverts również i ja polecę Smile
Wszyscy sobie go chwalą, na pewno jest to wielki hit tego roku(następnego pewnie też Big Grin ) i jeden z najstabilniejszych obecnie programów.
Tak wiem, nie ma pewnych takich programów, ale to nie jest typowy hyip z określonym % dziennie(i bardzo wygórowanym), ten program jest po prostu wyjątkowy i inny niż wszystkie.

Poza tym inwestycja w siebie jak najbardziej ok :>
Sam powoli zaczynam się interesować funduszami inwestycyjnymi, bo wyglądają dosyć ciekawie aczkolwiek na pewno jeszcze będę rozważał inne opcje(może coś lepszego się znajdzie, lub też zainwestuje część tu część gdzieś indziej itp.) Smile

Życzę powodzenia w inwestycjach Smile


RE: Jak podwoić 600 zł co miesiąc? - mireck - 22-11-2014 21:53

Jak dla mnie w paidverts to nie pociągnię za długo czyt. więcej jak do lutego/marca.


RE: Jak podwoić 600 zł co miesiąc? - bastian.novicky - 01-12-2014 12:23

Proponuję bukmachera na małych stawkach. Kurs 1.08 do 1.15 przy 80 minucie meczu wynik 2:0. Stawka 100PLN co daje 20-30 PLN dziennie. Miesięcznie osiągnięsz 100% kapitału. Równie dobrze siatkówka na set'y w przewadze 3 punktów gdy kurs spada z 1.2 na 1.09 itp. Obstawianie kto zdobędzie pierwszy 10 pkt tez jest opłacalne, lecz od razu szykuj s ię na oglądanie meczu live bądź też śledzenie wyniku na przyklad na livesports, poniewaz bukmacher czesto robi psikusa i gdy wynik jest korzystny dla Cb (metodą na jeden klik-express postawienie zakładu, gdy kurs spadnie) tak naprawde wynik jest odwrotny. Tak samo jest w tenisa na zwycięzcę danego gema, czy tez kto zdobędzie 20pkt w tercji jesli chodzi o koszykówkę. Moj wynik z 16 dni to 83zakłady , w tym dwie przegrane i dwa payout'y , zysk to około 430% od stawki poczatkowej , czyli 200 zl.