Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dzienik Pracy DrPrefix - HotCash.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dzienik Pracy DrPrefix - HotCash.pl (/Temat-Dzienik-Pracy-DrPrefix-HotCash-pl-101949)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Dzienik Pracy DrPrefix - HotCash.pl - Liromir - 23-08-2015 00:01

Zdecydowanie najdurniejszy dziennik jaki mi przyszło przejrzeć w mojej karierze zarabiamcomowej, widać masz dobrą passę - gratulacje, ale nie robisz nic nadzwyczajnego poza postowaniem z apki i robieniem z siebie forumowego biznesmena. Fajnie, że kupujesz buty po pińcet złotych 'xD' ale wnioskując po Twoim stylu wypowiedzi masz ze 13 latek to za rok możesz wpaść na zlot ale różowych koników. Fajnie, że kupiłeś babci TV, koleżance iPhona - masz wielkie serce albo mały móżdżek, na szczescie podejrzewam to drugie i z ulgą oddycham bo tacy ludzie jak Ty skończą w grupach z doładowankiem i wspomnieniami jak to hajs leci z nieba.

I taka już rada od serca, dobra apka i nisza pod nią się kiedyś, może niedługo skończy, żebyś nie obudził się z reką w adidasach za 450zł u babci przy TV gdy nie będzie już do czego wracać bo rozpromowałeś ten 'super' sposób zarabiania wśród miejscowej gimbusiarni która zniszczy Tobie i innym rynek na którym 'robisz' i który tak bardzo omylnie zachwalasz, pamiętaj każdy sposób z forum kiedyś wyląduje w grupie 'sprzedam kupie zamienie' ' bo kce mieć tokenki, on tak dużo monet miał przecież z tego'


[Obrazek: hExLphL.jpg]


RE: Dzienik Pracy DrPrefix - HotCash.pl - ClassAxion - 23-08-2015 09:27

Im szybciej ktoś zdziera hajs z appek tym szybciej i mniej zarobi..


RE: Dzienik Pracy DrPrefix - HotCash.pl - DrPrefix - 23-08-2015 13:18

Tak mam 13 lat to że mnie nie było to mnie nie było nikt ci nie każe czytać mojego Dziennika pracy Smile a to co kupiłem za hajs z hc to moja sprawa chyba mam prawo pokazać Smile tak jak to robią inni Smile, wolę komuś pomóc kto mi kiedyś pomógł Smile a na grupach też zarabiałem więc ?. wale to i mogę prowadzić czy też nie prowadzić dziennika może jeszcze hmm podam sposób na zatwierdzanie apek swój będzie lepiej tak jak ktoś się czepiał że apki sobie sprzedawałem nie rozumiem co niektórych ludzi. dziękuje do widzenia Smile


RE: Dzienik Pracy DrPrefix - HotCash.pl - eciver - 01-10-2015 17:30

@[DrPrefix], kiedy aktualizacja dziennika? Wink