Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dzienik Pracy DrPrefix - HotCash.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dzienik Pracy DrPrefix - HotCash.pl (/Temat-Dzienik-Pracy-DrPrefix-HotCash-pl-101949)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Dzienik Pracy DrPrefix - Leadmore.pl :D - DrPrefix - 31-01-2015 04:59

Sory że tak wolno odpisuje ale chwilowo brak czasu na zarobek Big Grin teraz spróbuję ogarnąć jak by tu z fb wciągnąć kilka zł Jerk

wystarczy dobrze trafić do ludzi i w ich gusta na chwilę obecną wypróbuję serwis tanie aukcje Big Grin jak się uda zgarnąć w max 2 dni z 300 zł będzie dobrze, a co do leadmore za jakiś czas powrócę bo jak pisałem nie mam chwilowo czasu na prowadzenie Dziennika i jak można to nie piszcie mi na Pw takiego czegoś jak :
1. Ejj podaj stronę / strony na której zarobiłeś / zarabiasz - nie podam
2. Mentorujesz ? - nie nie mentoruje bo to mi cholernie dużo czasu zajmuje a zysku z tego nie mam.
3. Czy posiadasz własną stronę ? - Na chwilę obecną nie posiadam własnej strony ale kto wie może coś tam robię Big Grin
To by było na tyle będą jakieś efekty podzielę się z wami do zobaczenia za jakiś czas bo nie mam zamiaru wrzucać kwot typu 5 zł Big Grin.


RE: Dzienik Pracy DrPrefix - Leadmore.pl :D - asiorek - 31-01-2015 08:37

Punkt 4 i 1 to praktycznie to samo ;D


RE: Dzienik Pracy DrPrefix - Leadmore.pl :D - DrPrefix - 31-01-2015 08:52

zaraz się edytuje Big Grin
ten błąd ;p


RE: Dzienik Pracy DrPrefix - Leadmore.pl :D - DrPrefix - 06-02-2015 03:31

Dobra ps zakupiony po tej ostatniej wypłacie kij że ps3 super slim 12 gb ale dobrze się sprawdza Lol przy graniu w gta v które szukałem po całej Częstochowie haha i w galerii kupiłem dopiero w komputeroniku -.-.


RE: Dzienik Pracy DrPrefix - Leadmore.pl :D - DrPrefix - 18-02-2015 21:14

No dziś dosyć ładny dzień teraz zbieram na jakiś tv 32 calowy Big Grin i na dysk do ps'3 : D


[Obrazek: dniufka.jpg]


RE: Dzienik Pracy DrPrefix - Leadmore.pl :D - Armin Van Buuren - 18-02-2015 22:28

ależ piękna dnióweczka, gratuluje


RE: Dzienik Pracy DrPrefix - Leadmore.pl :D - saq714 - 18-02-2015 22:50

osz ty...Rolleyes gratuluje wyniku dziennego, daj przepis na taki wynik ;p

katujesz moze w fife 15?


RE: Dzienik Pracy DrPrefix - Leadmore.pl :D - patryk0407 - 19-02-2015 00:13

Piękna dniówka, osiągnięta na fb?


RE: Dzienik Pracy DrPrefix - Leadmore.pl :D - DrPrefix - 19-02-2015 08:42

Tak osiągnięta z grup na fb Big Grin .. a ile kont poszło hue hue

nie nie gram w fifę ;p jedyne w co gram to gta albo nfs Tongue

dziś postaram się wejść z nową niszą na leadmore stawka jest 6.20 za to Big Grin

jak się uda to może z 50 zł dziś wpadnie bo zostało mi kilka kont.


RE: Dzienik Pracy DrPrefix - Leadmore.pl :D - Nexudus - 19-02-2015 08:44

Doktorze ja weszlem z askiem i wyszlo Big Grin