Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czkawka Google, czy coś poważnego? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Czkawka Google, czy coś poważnego? (/Temat-Czkawka-Google-czy-cos-powaznego-101948)

Strony: 1 2


RE: Czkawka Google, czy coś poważnego? - Vister81 - 23-11-2014 08:58

No byłoby to naprawdę nieprzyjemne...
W stronę wrzuciłem już ponad 80 wpisów, dziesiątki godzin autorskiego pisania oraz tworzenia całego contentu.
Zarobiłem całe 2.17$ przez ponad miesiąc. Robię co umiem, aby wybić bloga, no ale niestety Sad

Naprawdę byłoby naprawdę słabo, gdybym już spadł w taki sposób, że nie wstanę. Liczyłem przynajmniej na przypływ gotówki na prezenty na święta, a tutaj kiszka totalna. Undecided


RE: Czkawka Google, czy coś poważnego? - TheGleeMat - 24-11-2014 11:24

Wybijanie się to nie jest prosta sprawa, ale jak korzystasz z WP to polecam WordPress SEO by Yoast . Też przez pingwina 3.0 mi zleciały wyniki, ale nadal mam w TOP10 bardzo dużo fraz wypozcjonowanych. W TOP3 mam 9 fraz, do tego używam AdWords na niektóre frazy, bo konkurencja jest zbyt duża 4 .


RE: Czkawka Google, czy coś poważnego? - rozekrr - 24-11-2014 11:40

Kolego wyżej tą wtyczkę każdy szanujący się earner zna Smile
Co do spadków Google, nie są one od dzisiaj, Google jest jak kobieta, czasami wywala w siną dal contentowe strony a wrzuca na top te śmieciowe z copy contentem.

Dlatego warto według mnie, jak zauważy się dobrą niszę robić 1 blog = 1 nisza, co przyniesie znacznie duże straty.


RE: Czkawka Google, czy coś poważnego? - Vister81 - 24-11-2014 17:28

http://scr.hu/13wz/4vphi - tak obecnie prezentuje się statystyka strony...
Jest tragedia. Raz na tydzień wpadnie pobranie za tragiczną stawkę i tyle.

UU mam bardzo mało, często nie więcej, niż 100/150. A przy tym klików po... kilkanaście, też nie więcej. Dzisiaj na przykład w sumie 4 kliknięcia.

No tragedia smutny


RE: Czkawka Google, czy coś poważnego? - TheGleeMat - 25-11-2014 13:39

A nie wrzuciłeś czasem statystki wyszukiwań google ? Jakie wyniki na google analytics ?


RE: Czkawka Google, czy coś poważnego? - Vister81 - 25-11-2014 17:54

A takie oto: http://scr.hu/13wz/0xc57

Też tragiczne.


Odp: Czkawka Google, czy coś poważnego? - Mafiozo19990 - 25-11-2014 18:07

Może słabe niszę?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2


RE: Czkawka Google, czy coś poważnego? - Vister81 - 25-11-2014 18:58

Moim skromnym zdaniem mam wiele wpisów, które mają potencjał.
Staram się szukać nowych tematów, może 1/4 wpisów to "oklepane" nisze. Choć nadal pracuję nad wyłapaniem czegoś zyskownego...


RE: Czkawka Google, czy coś poważnego? - jujo - 25-11-2014 20:12

Zainstaluj GTW - być może dostałeś filtr, który ostatnimi czasy był bardzo częsty Big Grin


RE: Czkawka Google, czy coś poważnego? - Vister81 - 25-11-2014 20:26

Czyżby chodziło o GWT...? Jeśli tak, to zerknij parę postów wyżej.
Wiadomości żadnej nie było.

Dodam, że na stronie posty są indeksowane w ogromnie długim czasie...
Po wpisaniu w google frazy wpisu sprzed 7 dni (oraz nazwy strony) pojawiają się tylko inne podstrony na stronie, a wyszukiwanej frazy nie widać.
Dopiero wpisy sprzed około 2 tygodni jakimś cudem są poprawnie wyszukiwane w Googlu...