Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pekona - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pekona (/Temat-Dziennik-Pekona-101924)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Dziennik Pekona - Pekon - 28-12-2014 00:50

Kurcze nie wiem co wam napisać. Czuję się winny że tak wszystkich nakręcam a tutaj klapa... Ehh, nic sie nie zrobi. Program naprawdę zapowiada się świetnie, to są początki. Z tego co czytałem PV na samym początku też miało podobne sprawy. Co nas nie zabije to nas wzmocni!! Jo jeśli chodzi o PV piszę że ma z programem kłopoty i szuka rozwiązania żeby załatać trochę dziur... Troche koniec roku taki smutny ale już 1 stycznia wraca DA I MIEJMY NADZIEJE ŻE JUŻ ZAROBIMY SOBIE TROSZKĘ DOLARKÓW Smile


RE: Dziennik Pekona - Pekon - 30-12-2014 00:31

http://www.dailymotion.com/video/x2dimt3_current-digadz-situation-by-admin-beejay-27-dec-2014_lifestyle

Nie ma się co obawiać Smile Jak widać na filmiku po 1 stycznia wszystko wróci do normySmile

Z najważniejszych info:
-Nowy serwer podobny do facebooka Smile
-admin nie chce porzucać programu
-wiele ciekawych pomysłów na przyszłość


__

na PV oj się dzieje z tym swap baps Big Grin Cena po 1 stycznia zapewne spadnie jeszcze w dół... Osobiście będę kupował akcje w MTV i czekał na ich wzrost Big Grin Wydaję mi się że ponad trzy lata doświadczenia to jednak coś i Jo nie ucieknie z kasą.

Nie mam czasu prowadzić kantorku Sad To tyle z najważniejszych informacji!

Powodzenia chłopaki!!


RE: Dziennik Pekona - Pekon - 03-01-2015 13:12

DIGADZ ADZ RUSZYŁO

Po cichu liczę na to że naliczenia będą dziś wysokie. Strasznie długa była ta przerwa no ale cóż... Oby już więcej ich nie było bo jak widać adminowi zależy na projekcie !!
Zachęcam wszystkich do powrotu i klikania w reklamy. Tych których nie ma w projekcie również zachęcam Smile SUPPORT 24h/7 daje z mojej strony.


Co do PV to dużo się tam zmieniło jestem na bieżąco, swap bap. Paidverts powoli padało a Joel wykonał tak genialny myk że nagle wszystko postawił na nogi. pv jeszcze ludzią ładnie da zarobić lecz ja zdecydowałem się że trzymam akcje a z wyciągniętych środków z DA kupuje akcje. Myślę że to mi się opłaci Smile


RE: Dziennik Pekona - Mailowiec - 03-01-2015 18:30

Powodzenia Smile


RE: Dziennik Pekona - Pekon - 05-01-2015 11:02

Te ataki ddos nienawidze ich!!
Program ruszył, od czasu do czasu pojawia się capcha do przepisywania myślę że jest to dobre rozwiązanie na ataki -.-
Co za ludzie są zazdrośni i atakują niepotrzebnie siejąc ferment. Później to się odbija na programie!!
Wczoraj wieczorem miałem lekki moment załamania myślałem że już po wszystkim, jednak myliłem się na szczęście!!
Teraz wierze w administratora Beejay! Program ruszy pełną parą i oby naliczenia były na jak najwyższym poziomie. Jednak, jeśli chodzi o schematy ponziego wszystko zależy od nas więc do klikania i reinwestowania!! Program jeszcze potrzyma długo, bede to powtarzał cały czas co nas nie zabije to nas wzmocni!!

Właśnie pięknie klikam sobie wszystkie reklamy Big Grin Wczorajsze naliczenie to jakieś 13$ Smile


RE: Dziennik Pekona - Pekon - 07-01-2015 22:05

Kolejna wypłata z digadz
[Obrazek: 11690254225972015776.png]

Dzisiejszenie naliczenie 14$
Jutro o 04'39 pierwsze dig bonus od nowego roku.
Coraz mniej czasu, coraz krócej do matury. Ehhh powoli łapie mnie stres Big Grin

Powodzenia w inwestycjach!!!


RE: Dziennik Pekona - kociamber - 07-01-2015 23:01

Miałeś dziś naliczenie 14$?


RE: Dziennik Pekona - Pekon - 07-01-2015 23:22

Dokładnie taką kwotę $14.857

Haha wrzuciłem 11$ na pewnego hyipa który zniknie z internetu zapewne za pare dni. Jak coś na nim zarobie to na naszym forum będę podawał nowe hyipy może coś wspólnie zarobimy Big Grin. Hehe traktuje to bardziej jako zabawę. Hyip w 24h daje ROI 111% , czyli mój zysk to 1.21$ Big Grin


RE: Dziennik Pekona - Pekon - 08-01-2015 23:19

Dzisiejsze naliczenia w DIGADZ
[Obrazek: 51416501578219336653.png]

Nawet niezłe HuhHuh

Naliczenia ida ku gorze to dobrze dla nas Smile
Tak prezentuja sie naliczenia z poszczegolnych grup:
Poziom 1 - 0.103$
Poziom 2 -
Poziom 3 - 0.533$
Poziom 4 - 1.132$
Poziom 5 - 2.216$
Poziom 6 - 4.20$
Poziom 7 - 5.895$
Poziom 8 - 10.467$
Poziom 9 - 15.282$
Poziom 10 - 40$
Poziom 11 - 115.90$


A tutaj zdjecie z mojej wczorajszej zabawy z hyipa. Status pending, ciekawe czy wysla mi czy juz sie zwineli Big Grin
[Obrazek: 29387781849426790907.png]

POWODZENIA


RE: Dziennik Pekona - Pekon - 13-01-2015 00:09

Hmm od czego by tu zaczac. Chyba od tych zlych info. Niestety dalem zarobic ruskowi bo juz nie wyplacili, nic sie nie stalo co Cie nie zabije to Cie wzmocni ! Smile

Ogolnie to w digadz naliczenia strasznie spadly, dobrze ze w ogole sa. No nic dziwnego skoro mieli wykupione reklamy za 70 tys a teraz dziennie do 20 tys dochodzi.
Naliczenia w 9 grupie sa nie najlepsze od 14 do 9 $ w przeciagu tygodnia. Zlecilem dzis kolejna wyplate na PM w wysokosci 17$ i kupuje za to akcje w MTV bo ida strasznie do gory. Na dzien dzisiejszy kosztuja 0.08$


Jak macie jakies pytania walcie z mila checia odpowiem.