Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy wszystkie nagrody dotarły ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Czy wszystkie nagrody dotarły ? (/Temat-Czy-wszystkie-nagrody-dotarly-101917)

Strony: 1 2


Czy wszystkie nagrody dotarły ? - FireGifts.pl - 18-11-2014 19:02

Witajcie, jak zapewne zauważyliście serwis stanął na nogi, chcielibyśmy oficjalnie zapytać czy do kogoś nie dotarła jeszcze nagroda ? Z naszej bazy wynika że wszystkie zostały wysłane.

Czas pozbyć się znamion scamu, które niestety były uzasadnioną karą dla serwisu.

Przygotowaliśmy kilka projektów, które są właśnie realizowane, dzięki nim będzie więcej nagród, pojawią się również te najbardziej wyczekiwane czyli o wartości powyżej 300zł.

Pozdrawiamy
Zespół Firegifts.pl


RE: Czy wszystkie nagrody dotarły ? - SmigolMarek - 18-11-2014 19:17

Niestety jeszcze do mnie nagroda nie dotarła wczoraj pisałem email w tej sprawie


RE: Czy wszystkie nagrody dotarły ? - majeros - 18-11-2014 19:30

Do mnie nie dotarł pen 8GB miałeś dać znać jak wyślesz do tej pory nic nie wiem.Czekam.


RE: Czy wszystkie nagrody dotarły ? - ZarazWracam - 18-11-2014 20:49

zaległa nagroda (restock sierpień) do mnie dotarła Wink kiedy będzie wysyłka z aukcji październikowej? ogólnie ze scamu czas najwyższy wyjść Wink


RE: Czy wszystkie nagrody dotarły ? - Zordi - 18-11-2014 21:26

z Sierpniowego dotarła do mnie wczoraj w Poniedziałek jeszcze czekam na kulki z aukcji pazdziernikowej Smile Ale czy wysłane z tych aukcji to już zero info Sad

Na przyszłość piszcie e-maila jak wysyłacie nagrodę: ), spoczko ;D?


RE: Czy wszystkie nagrody dotarły ? - FireGifts.pl - 19-11-2014 14:53

(18-11-2014 19:17)SmigolMarek napisał(a):  Niestety jeszcze do mnie nagroda nie dotarła wczoraj pisałem email w tej sprawie

Listonosz powinien zapukać do twoich drzwi do końca tego tygodnia lub w poniedziałek Smile
(18-11-2014 19:30)majeros napisał(a):  Do mnie nie dotarł pen 8GB miałeś dać znać jak wyślesz do tej pory nic nie wiem.Czekam.

zostanie wysłany jutro.


RE: Czy wszystkie nagrody dotarły ? - SmigolMarek - 19-11-2014 16:18

(19-11-2014 14:53)FireGifts.pl napisał(a):  
(18-11-2014 19:17)SmigolMarek napisał(a):  Niestety jeszcze do mnie nagroda nie dotarła wczoraj pisałem email w tej sprawie

Listonosz powinien zapukać do twoich drzwi do końca tego tygodnia lub w poniedziałek Smile
Mam nadzieję że zapuka Big Grin
edit
Jest sobota nagrody jeszcze nie dostałem mam nadzieję że w poniedziałek ewewntualnie wtorek dojdzie.


RE: Czy wszystkie nagrody dotarły ? - majeros - 22-11-2014 17:37

I co?został wysłany? Big Grin


RE: Czy wszystkie nagrody dotarły ? - SmigolMarek - 24-11-2014 17:21

Oczywiście jeszcze nagroda nie dotarła


RE: Czy wszystkie nagrody dotarły ? - Zordi - 24-11-2014 18:20

(24-11-2014 17:21)SmigolMarek napisał(a):  Oczywiście jeszcze nagroda nie dotarła

czego ty się spodziewasz jak twoja nagroda wysłana 20.11 w 2 dni robocze miała by do ciebie już zapukać Big Grin?

Pewnie otrzymasz do piątku.