Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tańsze kupno gier i Waluty do Gier ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Tańsze kupno gier i Waluty do Gier ! (/Temat-Tansze-kupno-gier-i-Waluty-do-Gier-101914)



Tańsze kupno gier i Waluty do Gier ! - DeoRIP - 18-11-2014 18:15

1.Nazwa przedmiotu :
Kupno Waluty do gry bądź Kupno gry na Steam, Orgin.

2.Opis przedmiotu :
Posiadam na stronie PaySafeCard 5000 zł i potrzebuje się tych pieniędzy pozbyć.
Oferta ta jest tutaj ponieważ nie chcą mi podwyższyć konta na bezlimitowe a z Supportem strony już się użeram 2 tygodnie. A pieniędzy jak nie mogłem tak nadal nie mogę przelać na Skrill więc mi leżą a ich potrzebuje.
Oferuję zakup gry na Orgin/Steam lub waluty do gry która obsługuje płatność PaySafeCard. Żeby doładować konto bądź kupić grę będę potrzebował pasów do konta tylko na czas dokonania transakcji.


3.Zdjęcia : smutny
4.Kontakt :
gg: 15842503 , ew. PW

5.Cena :
Poniżej 200 zł - 5 % Taniej
Powyżej 200 zł 10 % Taniej.
Więcej upustu niż 10 % nie dam gdyż bym był za dużo stratny.


6.Sposób zapłaty za przedmiot :
PayPal,Skrill,Bank


Tańsze kupno gier i Waluty do Gier ! - surfer0700 - 19-12-2014 17:50

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.