Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook - Problem z zasięgiem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Facebook - Problem z zasięgiem (/Temat-Facebook-Problem-z-zasiegiem-101898)

Strony: 1 2


Facebook - Problem z zasięgiem - Szaman1644 - 18-11-2014 15:53

Nie wiem w ogóle co jest grane dzisiaj. Na moim FP zawsze zasięg posta około 2K i co najmniej 100-150 lików pod postem. Dzisiaj zasięg posta sięga 300 i pod postem około 30 lików. Po prostu tragedia. Jak myślicie czym to jest spowodowane?


RE: Facebook - Problem z zasięgiem - Szrejter - 18-11-2014 17:55

A tym,ze fb pomyslal skoro tak dobrze idzie to obcinamy zasieg Big Grin Chcesz duzo ? Plac ! Teraz juz nawet nie chce zaczynac przygody z tymi fp bo jak sie dowiedzialem,ze zaczeli manipulowac zasiegiem ... To juz staje sie nie oplacalne...


RE: Facebook - Problem z zasięgiem - saper82 - 18-11-2014 18:46

Jak dla mnie to normalna sytuacja, też mam bez przyczyny duże różne skoki i spadki.
Algorytm fejsa daje wybranym stronom na jakiś czas lepszą pozycje w aktualnościach, czasem spycha stronę daleko w dół.


RE: Facebook - Problem z zasięgiem - Corso - 19-11-2014 13:50

Miałem podobnie, teraz mam skok w górę.


RE: Facebook - Problem z zasięgiem - mysc - 19-11-2014 14:11

Nagle samo spada, a później samo wzrasta. Już tak się dzieje od co najmniej 2 tygodni. Dziwne, że dopiero teraz Cię to dopadło ;D


RE: Facebook - Problem z zasięgiem - matie996 - 19-11-2014 17:37

Mi dzisiaj spadł normalnie zasięg powyżej 2k, a dzisiaj dodane 2 posty i zasięg 300 osób...


RE: Facebook - Problem z zasięgiem - mysc - 21-11-2014 00:21

Czy wasze konta, które są adminami/redaktorami fanpage'y z tym spadkiem zasięgu, nie dostały jakoś niedawno ograniczenia niektórych funkcji na fecebooku ? Ja na przykład nie mogę lajkować, dołączać do grup, pisać komentarzy (na moim głównym koncie -.-) i w zasadzi teraz tak pomyślałem, że ten spadek zasięgu chyba zbiegł się u mnie z tą blokadą.


RE: Facebook - Problem z zasięgiem - Koja - 21-11-2014 00:32

A może po prostu ten licznik obejrzeń posta się jakoś buguje ? Zrobiłem wczoraj fp i na razie nie ma nawet 100 lajków. Pod trzema pierwszymi zdjęciami jest z 50-60 wyświetleń, a w czwartym ponad 1k. Sam się zdziwiłem jak to zobaczyłem


RE: Facebook - Problem z zasięgiem - MaLiN - 21-11-2014 02:24

(21-11-2014 00:21)mysc napisał(a):  Czy wasze konta, które są adminami/redaktorami fanpage'y z tym spadkiem zasięgu, nie dostały jakoś niedawno ograniczenia niektórych funkcji na fecebooku ? Ja na przykład nie mogę lajkować, dołączać do grup, pisać komentarzy (na moim głównym koncie -.-) i w zasadzi teraz tak pomyślałem, że ten spadek zasięgu chyba zbiegł się u mnie z tą blokadą.

To raczej nie ma na to wpływu.


RE: Facebook - Problem z zasięgiem - psk9 - 21-11-2014 02:35

Opodatkować to co jest opodatkowane potem opodatkować to co zostało i potem jeszcze dowalić :-)