Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prepiad bzwbk - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: prepiad bzwbk (/Temat-prepiad-bzwbk-101895)



prepiad bzwbk - Takaon - 18-11-2014 15:19

Witam, mam do Was pytanie dotyczące karty prepaid w bzwbk - Czy jest możliwość podłączenia jej do paypala oraz korzystanie z niej jak zwykłej karty ( np. do płacenia w sklepie ) ?
Czy jest możliwość zakupu takiej karty przez internet przez paypal ?

Pozdrawiam


RE: prepiad bzwbk - fdO - 18-11-2014 15:42

Plastikową kartę można związać z PayPalem, można płacić w sklepach, tych zwykłych jak i internetowych. Z tego co wiem, to kupić można tylko przelewem albo PayU na Allegro.


RE: prepiad bzwbk - marcel_kk - 18-11-2014 16:19

Koszt opłaty za wypłatę z bankomatu np. WBK Bank Zachodni to 5 zł


RE: prepiad bzwbk - twardy - 18-11-2014 16:23

rachunek techniczny karty mozesz wpisac jako rachunek bankowy w paypalu, nie ma zadnego problemu... tylko te oplaty... 5zl za wyplate z bankomatu i chyba tylko 500zl mozna wyciagnac na jeden raz


RE: prepiad bzwbk - Takaon - 18-11-2014 17:12

@Up głównie potrzebna do celów internetowych więc bankomatowe będą sporadyczne jak i nie wcale Wink
Głównie martwi mnie czy paypal przyjmie rachunek techniczny a nie osobisty...

Ps. Chciałbym zamówić kartę poprez paypal, lecz nie ma takiej opcji - czy jest możliwość bym przelał komuś na konto pp 15 zł a ten zapłacił mi za kartę ? (wysłał przelew). TYLKO ZAUFANI FORUMOWICZE


Odp: prepiad bzwbk - v3XeR - 18-11-2014 17:59

Marcel_kk on Ci zapłaci bankiem, a Ty mu PP

Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2