Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
qassa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: qassa (/Temat-qassa-101891)

Strony: 1 2 3


qassa - lolitek1 - 18-11-2014 14:47

Witam,zarejstrowalem sie tam lecz zadnych reklam niemam do wyklikania,czy dane musza byc prawdziwe,pomoze mi ktos w tym temacie,jesli trzeba to zarejstruje sie na nowo z innego refa w zamian za pomoc


RE: qassa - ZarazWracam - 18-11-2014 14:54

Reklamy przychodzą na maila często londują w spam. Jeżeli dziś się zarejestrowałeś to pewnie za 2-3 dni zaczną przychodzić. Najlepiej jak uzupełnisz wszystkie dane i zainteresowania itd. Wchodzisz w zakładkę profil i tam masz 8 części uzupełnij każdą....


RE: qassa - lolitek1 - 18-11-2014 16:28

(18-11-2014 14:54)ZarazWracam napisał(a):  Reklamy przychodzą na maila często londują w spam. Jeżeli dziś się zarejestrowałeś to pewnie za 2-3 dni zaczną przychodzić. Najlepiej jak uzupełnisz wszystkie dane i zainteresowania itd. Wchodzisz w zakładkę profil i tam masz 8 części uzupełnij każdą....

no tak zaczlem wypelniac te dane ale czy to musza byc prawdziwe tak jak np.moje nazwisko?i ile mozna wyklikac dziennie z tych reklam?dzieki ci za odpowiedz


RE: qassa - ZarazWracam - 18-11-2014 16:34

Ja dziennie dostaje 4-5 reklam z tego kokosów nie ma.... no prawdziwe dane jak będziesz chciał wypłacić kase to dane będą potrzebne....


RE: qassa - lolitek1 - 18-11-2014 16:42

(18-11-2014 16:34)ZarazWracam napisał(a):  Ja dziennie dostaje 4-5 reklam z tego kokosów nie ma.... no prawdziwe dane jak będziesz chciał wypłacić kase to dane będą potrzebne....

czyli powiecmy ze bede klikal przez caly miesiac to ile moge zarobic niewliczajac tych gier bo tam to wogole male szanse na wygrana.jakbym wyciagnol ze 30zeta to by bylo fajnie?


RE: qassa - ZarazWracam - 18-11-2014 16:46

pamietaj ze wypłata jest od 50zł z reklam nie wyciągniesz tyle w misiąc. Jak kupujesz przez neta i są te sklepy w qassa to szybko można uzbierać te 50zł ja już moge wypłacić 100zł a zbieram od 2 miesięcy


Inne zarobki - lolitek1 - 18-11-2014 17:29

(18-11-2014 16:46)ZarazWracam napisał(a):  pamietaj ze wypłata jest od 50zł z reklam nie wyciągniesz tyle w misiąc. Jak kupujesz przez neta i są te sklepy w qassa to szybko można uzbierać te 50zł ja już moge wypłacić 100zł a zbieram od 2 miesięcy

Prosze o jakies inne propozycje zarobkow zeby nieposwiecac za duzo dziennie czasu a zeby minimum na miesiac zarobic przynajmniej te 100zl.Klikanie w reklamy mnie nieinteresuja bo szybciej mi zycie przeleci niz cos zarobie,jakis program malo skomplikowany bo tez bym na poczatek potrzebowal pomocy wiec chetnie zostane czyims refem


RE: qassa - Devil877 - 18-11-2014 19:02

propozycje : Subskrypcje sms , Programy partnerskie , PPA i inne ... Wszystko to i wiele innych masz tu na forum wystarczy poszukać i poczytać


RE: qassa - Kickster - 18-11-2014 19:19

Wszystko wydaje sie skomplikowane na pocztku ale jak podchwycisz temat to zacznie sie wszystko robic latwiejsze. Poczatki zawsze sa trudne i przez to wiele osob sie zniecheca Tongue


RE: qassa - JCDenton - 16-03-2015 13:29

Ja tam na qassie mam całkiem niezły zysk. Dziennie rejestruje się z mojego linka po kilka osób, nie wszystkie są aktywne,ale 8 zł za jednego poleconego to rewelka. Kluczowe tutaj jest zajęcie odpowiednio wysokiej pozycji w googlach, bądź umiejętna praca z facebookiem. Ja jestem wysoko jeżeli chodzi o frazy związane z qassa.pl i mam z tego całkiem przyjemny dodatek do pensji.