Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Polska-Szwajcaria 18.11.14 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Polska-Szwajcaria 18.11.14 (/Temat-Polska-Szwajcaria-18-11-14-101853)



Polska-Szwajcaria 18.11.14 - kalkulator777 - 17-11-2014 18:45

Myślę , że POLSKA może jutro przegrać.Są zmęczeni po meczu z Gruzją do tego dwoje zawodników kontuzjowanych.Wygrywali większość meczy , ale nic nie trwa wiecznie.Jeżeli chodzi o rezultat końcowy może się to zakończyć porażką , a co wy o tym sądzicie ? Bo moim skromnym zdaniem może być ciężko


RE: Polska-Szwajcaria 18.11.14 - Mafesto - 17-11-2014 18:52

Jest to mecz towarzyski, myślę więc, że będzie remis.


RE: Polska-Szwajcaria 18.11.14 - Fricooo - 17-11-2014 18:53

Po pierwsze to watpie ze bedzie sklad taki jak na meczu z Gruzja. Jest kilku innych zawodnikow ktorzy wedlug mnie dostana szanse od poczatku w meczu ze Szwajcaria, jak np. Linetty. Nie zapomnij rowniez ze Szwajcaria tez ma za soba mecz. Nie skreslalbym tak szybko Polski


RE: Polska-Szwajcaria 18.11.14 - Maersk - 17-11-2014 18:58

W bramce raz Boruc a raz Fabiański prawdopodobnie. Do tego Cionek w obronie z Szukałą i Glikiem po połowie, na prawej Olkowski, bo Piszczek wrócił do klubu z problemem pleców. W środku jakieś zmiany również będą. Lewandowski ma zagrać godzinę. Ogólnie trenerzy mogą przeprowadzić 6 zmian.
Szwajcarzy również po meczu eliminacyjnym więc również nie sądzę, iż wyjdą w najsilniejszym składzie, do tego mają problemy ze zdobywaniem punktów, to już nie tak reprezentacja co rok czy pół roku temu.

Ciężko tutaj o jakikolwiek bet


RE: Polska-Szwajcaria 18.11.14 - Bolt - 18-11-2014 00:04

Z typowaniem faworytów należy się wstrzymać do podania składów. Ogólnie z tego co mi wiadomo w naszej kadrze zagrają bramkarze prawdopodobnie po 45 minut ale to żadne osłabienie bo goalkeeperów to mamy 3 klasy światowej. Zmiany mają być w obronie na prawej może zagrać Olkowski albo Broź, wtedy na prawym skrzydle może zagrać Olkowski. O Cionku w środku też coś słyszałem więc pewnie tak będzie. Przebąkuje się też że zamiast Mili od początku wyjdzie Zieliński a Seba pojawi się w drugiej połowie.

W Szwajcarii nie zagra podobno podstawowy bramkarz Sommer a wystąpi debiutant, przy ponad 30-tysięcznej publiczności może go trochę trema zjechać Smile Jeszcze ktoś ma nie zagrać ale już w tej chwili nie pamiętam, pewnie największe gwiazdy jak Shaqiri i Rodriguez trochę odpoczną.


RE: Polska-Szwajcaria 18.11.14 - Kamera - 18-11-2014 12:22

Ja trzymam się zasady braku gry meczów towarzyskich. W meczach towarzyskich są sprawdzane różne możliwości taktyki co może oznaczać błędy z jednej lub drugiej strony, właściwie to po to są te mecze by błędy jak już to popełniać w meczach o pietruszkę niż o pkt.


RE: Polska-Szwajcaria 18.11.14 - NoVi - 18-11-2014 17:11

Jak dla mnie zakład, Obie drużyny strzelą bramkę, będzie bardzo rozsądne Wink


Odp: Polska-Szwajcaria 18.11.14 - Damkofr - 18-11-2014 23:38

Tak jak myślałem remis, chodź Polska blisko wygrania.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Polska-Szwajcaria 18.11.14 - malpa2 - 18-11-2014 23:45

[Obrazek: oleeee.png]

over siadł Smile