Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
E-Maile - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: E-Maile (/Temat-E-Maile-101851)



E-Maile - Siwy2606 - 17-11-2014 18:40

Mam pytania odnośnie zakładania kont e-mail.
1)Ile mogę takich kont założyć dziennie z jednego IP ?
2)Gdzie najlepiej je zakładać, tak aby nie chcieli weryfikacji ?
3)Czy ktoś dostał już bana albo coś za nadmierną ilość E-maili ?

PS Mam na to 6 dni. Będę potrzebował od kilku do kilkunastu tysięcy takich kont z których skorzystam jednorazowo.


RE: E-Maile - 9Jarek9 - 17-11-2014 18:44

1) Zależy gdzie je chcesz zakładać
2) Ja często robie po 10 maili dziennie na WP i nie mam żadnych problemów z weyfikacją itp, nie wiem jak by to wyglądało przy większej ilości


RE: E-Maile - full2000 - 17-11-2014 18:49

Nie lepiej założyć kilka kont e-mail i dorobić do nich aliasy? Na o2 jest taka możliwość w opcjach/ustawieniach.


RE: E-Maile - ololo - 19-11-2014 00:03

Potrzebujesz je jednorazowo do jakiejś rejestracji i potwierdzenia linka?
Jeśli tak, olej zakładanie mailiSmile Zobacz to:
https://www.guerrillamail.com/


RE: E-Maile - Siwy2606 - 19-11-2014 08:54

Dokładnie tylko rejestracja i potwierdzenie

ololo to co wysłałeś jest prawie dobre tylko jak wysłać tam linki na kilkanaście kont naraz ? I jak stworzyc kilkanaście-kilkaset kont które nie znikną do tygodnia ?


RE: E-Maile - Duxone00 - 19-11-2014 09:16

lol toć to po co w taki sposób się bawisz ? zakładasz hosting na cba jesteś adminem
z panelu admina dodajesz sobie 100 kont czy i więcej robisz przekierowanie na swojego maila i tyle później je sobie kasujesz przez adminke...


[Obrazek: pmiujs.jpg]


RE: E-Maile - ololo - 19-11-2014 18:11

(19-11-2014 08:54)Siwy2606 napisał(a):  Dokładnie tylko rejestracja i potwierdzenie

ololo to co wysłałeś jest prawie dobre tylko jak wysłać tam linki na kilkanaście kont naraz ? I jak stworzyc kilkanaście-kilkaset kont które nie znikną do tygodnia ?

No to moje rozwiązanie najlepsze nie będzie. Problem jest z wieloma kontami jednocześnie. Możesz oczywiście mieć otwartych kilkanaście okien przeglądarki, każde w trybie prywatnym i zadziała, ale nie będzie to najwygodniejsze rozwiązanieSmile

Gmail też może 'symulować' bardzo dużą ilość kont.
Mając maila [email protected] będziesz odbierał również maile z takich adresów jak [email protected] [email protected]
I nie musisz tego nigdzie rejestrować, po prostu generujesz sobie te maile dodając coś po znaku plus i wszystko trafia do Twojego jednego gmaila.
Podobnie zakładałem kiedyś konto [email protected], ale odbierać mogę również [email protected]. Wygląda na to, że gmail ignoruje kropki.

Inna sprawa, że serwis może weryfikować, czy nie ma już takiego maila po odjęciu plusa, ale na pewno bardzo rzadko się to zdarza.


RE: E-Maile - Murzynex - 30-11-2014 00:28

Po co się bawić? Znajdź sobie wtyczkę do przeglądarki "mask my email" tam podajesz swój email i możesz stworzyć nieskończoną liczbę emaili przekierowujących na niego, możesz każdy w każdej chwili wyłączyć żeby to nie spamowało. Nie znalazłem jeszcze strony która robiłaby problemy o takie maile.


RE: E-Maile - wyklikany - 30-11-2014 07:55

ja polecam e maile na stronie gazeta.pl
działają na silniku gmaila nie ma żadnych weryfikacji podawani numerów ani nic w tym stylu nie ma również żadnych ograniczeni co do liczby kont(przynajmniej było tak jak ja zakładałem maile z pół roku temu może coś się pozmieniało)
sam mam tam założone z 230 adresów