Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarabiac na fanpage stronami ktore oferuja usluge subskrypcyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak zarabiac na fanpage stronami ktore oferuja usluge subskrypcyjna (/Temat-Jak-zarabiac-na-fanpage-stronami-ktore-oferuja-usluge-subskrypcyjna-101844)

Strony: 1 2


Jak zarabiac na fanpage stronami ktore oferuja usluge subskrypcyjna - jarowskis - 17-11-2014 16:00

Witam chcialbym sie dowiedziec jak to zrobic aby dostawac pieniadze za udostepnianie linkow ze stronami ktore oferuja subskrypcje? chodzi o cos takiego np wygraj iphone albo sprawdz kim byles w przeszlosci i podaj numer telefonu a potem wpisz kod pin mysle ze z tego sa niemale pieniadze a strone mam ma 8k lajkow wiec ktos w to napewno kliknie


RE: Jak zarabiac na fanpage stronami ktore oferuja usluge subskrypcyjna - fryzjer - 17-11-2014 16:02

8k like to za małe zaplecze musisz jeszcze budować jezeli chcesz bawic sie na poważnie


RE: Jak zarabiac na fanpage stronami ktore oferuja usluge subskrypcyjna - jarowskis - 17-11-2014 16:06

ale jak nawiazac z takim serwisem subskrypcyjnym wspolprace?


RE: Jak zarabiac na fanpage stronami ktore oferuja usluge subskrypcyjna - 9Jarek9 - 17-11-2014 16:09

Nie musisz nawiązywać żadnej współpracy, wystarczy że założysz konto na jakiejś stronie sub sms np. firesub, hotcash itd.
A kasy nie dostaniesz za każde kliknięcie tylko za każdego leada, czyli osobe która aktywuje subskrybcje ok. 4 złote za osobe.


RE: Jak zarabiac na fanpage stronami ktore oferuja usluge subskrypcyjna - Killigan - 17-11-2014 16:15

z 8k like jest jakaś mała szansa na 1 leada Big Grin


RE: Jak zarabiac na fanpage stronami ktore oferuja usluge subskrypcyjna - zozols1 - 17-11-2014 19:06

Jest duża szansa jak się ma sposób i fp idzie do wypalenia automatycznie Big Grin Wiem, bo na fp 2k like zrobiłem 27 zł xD


RE: Jak zarabiac na fanpage stronami ktore oferuja usluge subskrypcyjna - mlody16918 - 18-11-2014 12:26

(17-11-2014 19:06)zozols1 napisał(a):  Jest duża szansa jak się ma sposób i fp idzie do wypalenia automatycznie Big Grin Wiem, bo na fp 2k like zrobiłem 27 zł xD


Co to znaczy, że Fp idzie do wypalenia?...? facepalm


RE: Jak zarabiac na fanpage stronami ktore oferuja usluge subskrypcyjna - asiorek - 18-11-2014 12:49

Czyli ze Np konczy ci sie pomysl i masz dość tego fp i chcesz sie go pozbyć itp ;p


RE: Jak zarabiac na fanpage stronami ktore oferuja usluge subskrypcyjna - 9Jarek9 - 18-11-2014 15:40

(18-11-2014 12:49)asiorek napisał(a):  Czyli ze Np konczy ci sie pomysl i masz dość tego fp i chcesz sie go pozbyć itp ;p
Chyba chodzi raczej o to, że po zaspamowaniu reklamami i subami takiego fanpaga nic już się więcej z nim nie zrobi, a nie o brak pomysłu na jego prowadzenie.


RE: Jak zarabiac na fanpage stronami ktore oferuja usluge subskrypcyjna - ololo - 19-11-2014 00:01

Mówicie, że 8k to mało. Jasne, jak się 90% kupiło to takSmile Ale jeśli to dobrze zrobiony od początku fanpage o dobrej tematyce... Kto co tam kolega ściskaSmile

@OP
Jak już zaczniesz sypać tam linkami do subów, to straciłeś dotychczasowych fanów. Długo takimi reklamami nie da się żywić userów, dokładnie jak napisałem 9Jarek9

do odwiedzenia:
bit4lead.com
firesub.pl
mylead.pl
hotcash.pl
eforsa.pl

pochwal się co to za fpSmile