Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twój własny skracacz ! (instalacja na serwerze GRATIS) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Twój własny skracacz ! (instalacja na serwerze GRATIS) (/Temat-Twoj-wlasny-skracacz-instalacja-na-serwerze-GRATIS-101835)

Strony: 1 2


Twój własny skracacz ! (instalacja na serwerze GRATIS) - mysc - 17-11-2014 13:55

1.Nazwa przedmiotu :

Skracacz linków + instalacje na Twoim serwerze (GRATIS !)

2.Opis przedmiotu :
Skrypt, wraz z panelem admina, skracający linki. Skrypt został zaakceptowany przez administrację shorte.st . W łatwy sposób można przerzucić nawet do kilku tysięcy linków na raz.

Skracanie linków własną domeną:
- nada Twojemu FP bardziej profesjonalny wygląd
- unikniesz blokowania linków przez FB
- ukryjesz "płatny" skracacz

Wystarczy podać mi dane do FTP oraz do bazy danych na serwerze. Otrzymasz gotowy do używania skrypt. Linki będą działały tak długo, jak długo będziesz właścicielem serwera i domeny, koniec z ograniczeniami innych darmowych skracaczy, teraz sam decydujesz Wink

3.Zdjęcia :
[Obrazek: rc20bd.jpg]

4.Kontakt :
Skrypt był pisany pod moje potrzeby, toteż graficznie szału nie robi. Grunt, że działa bez zarzutu Wink Przerzuciłem ponad 6 tysięcy linków sh.st Wink Polecam !

GG 5975423
PW

5.Cena :
30zł

6.Sposób zapłaty za przedmiot :
PP lub mbank


RE: Twój własny skracacz ! (instalacja na serwerze GRATIS) - mysc - 18-11-2014 10:16

Aktualizacja ceny Wink


RE: Twój własny skracacz ! (instalacja na serwerze GRATIS) - brasilia - 18-11-2014 18:21

pisz pw

[Obrazek: Brazil.gif]


RE: Twój własny skracacz ! (instalacja na serwerze GRATIS) - mysc - 21-11-2014 11:21

Bump -.-


RE: Twój własny skracacz ! (instalacja na serwerze GRATIS) - mysc - 29-11-2014 10:52

Aktualne Wink


RE: Twój własny skracacz ! (instalacja na serwerze GRATIS) - Bart24 - 14-12-2014 18:22

Facebook nie bedzie blokował domeny?


RE: Twój własny skracacz ! (instalacja na serwerze GRATIS) - mysc - 15-12-2014 22:32

To już zależy co z nią będziesz robić ;P
Domena jest Twoja, facebook nie będzie widział dokąd prowadzą linki, zawsze będą prowadziły do pustej strony według niego Wink


RE: Twój własny skracacz ! (instalacja na serwerze GRATIS) - Bart24 - 15-12-2014 23:25

Chodzi mi, że od spamu np jak spamujemy skroc.pl to blokuje link po slashu a domeny nie blokuje, więc twoj tak samo bedzie dzialać ? Smile


RE: Twój własny skracacz ! (instalacja na serwerze GRATIS) - mysc - 15-12-2014 23:59

Nie spotkałem się żeby mi zablokowano jakikolwiek link - z tego względu że według facebooka prowadzi do pustej strony. Tak więc skrócone linki nie powinny być blokowane Wink


RE: Twój własny skracacz ! (instalacja na serwerze GRATIS) - lovely - 16-12-2014 02:20

potrzebuje cos takiego pisz pw