Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z naliczaniem leadów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Problem z naliczaniem leadów (/Temat-Problem-z-naliczaniem-leadow-101828)



Problem z naliczaniem leadów - DreamCh - 17-11-2014 10:20

Witam,

Pracuję na całkiem fajnej metodzie CPA. Mam pewien problem. Prawie wcale nie nalicza mi leadów...

AWM:
[Obrazek: 2n6ceuc.jpg]

HOTCASH:
[Obrazek: 1paryc.jpg]

Do tego wiem, że 10-15 akcji zostało wykonanych i po prostu nie naliczono mi kasy. Metoda jest zgodna z regulaminem. Osoby zainteresowane konkursem po prostu wysyłają mi e-mail a ja im odpisuje z linkiem do oferty. Wiele osób pisze do mnie że wykonali zadanie (przepisali PIN, który przyszedł sms'em). Wiem, że niektórzy z nich mogą kłamać ale mogę obliczyć że co najmniej 10 leadów nie naliczono...

Widziałem jak koleś z USA zarabia na tym 100-200$ dziennie, dlatego mnie to irytuje.

Czy ktoś kiedykolwiek spotkał się z takim problemem?

Na hotcash konto założyłem wczoraj, więc może jakieś opóźnienia są ale AWM na pewno ssie...


RE: Problem z naliczaniem leadów - AnnaKa - 17-11-2014 10:32

Może zmień taktykę i nastaw się na większą ilość ?
Wiesz u mnie oferta która w CPA konwertuje średnio w sieci 5% ja mam 0.94% także zależy od ruchu.
Nastaw się bardziej na ilość w tym wypadku.


Problem z naliczaniem leadów - piotrekprorok - 26-08-2015 12:51

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.