Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupno z Chin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Kupno z Chin (/Temat-Kupno-z-Chin-101819)

Strony: 1 2


Kupno z Chin - Kaemten - 16-11-2014 23:31

Witam ,mam do was pytanko ponieważ chciałem zakupić około 10 e-papierosów z Chin za małe pieniądze i sprzedać je w Polsce ,i tutaj wchodzi moje pytanie czy raczej liczyć się z papierkiem od Służby Celnej lub też doliczeniem cła i VAT ? Dodam że nie mam 18 lat ^^


RE: Kupno z Chin - Similquak - 17-11-2014 00:11

zamawiałem wiele rzeczy z chin, kiedyś handlowałem biżuterią na allegro i nigdy nie miałem żadnego przypału Smile


RE: Kupno z Chin - damianus627 - 17-11-2014 00:15

Zależy ile warte są te e-papierosy.


RE: Kupno z Chin - asiorek - 17-11-2014 02:14

Nie idz w stronę ego bo na allegro sa juz dość tanie Wink popatrz bardziej w stronę modow albo clearomizer np aerotank kupisz za 7$ a sprzedaż troszke drożej. No i jesli sie obawiasz kontroli, to wystaw aukcje napisz ze paczka do 30 dni, dostajesz hajs zamawiasz e fajka bezpośrednio na adres klienta i tyle Wink


RE: Kupno z Chin - kaczku7 - 17-11-2014 11:43

Siedzę w efajkach około.dwóch lat i uwierz nieopłaca się już sprowadzać z chin, największe sklepy internetowe z efajkami mają ceny porównywalne do chińskich, a jak nawet do zarobek będziesz miał tak niski że niewarta skórka za wyprawkę

Sent from my Lenovo A850 using Tapatalk


RE: Kupno z Chin - asiorek - 17-11-2014 13:16

Kaczku to powiedz mi jak to jest z bateriami chińskimi? Chciałem kupic spinnerka 2 za 30 zl ale czy to będzie chodzić tak jak na spinerka przystalo;p ?


RE: Kupno z Chin - kaczku7 - 17-11-2014 13:19

Jest dużo podróbek Spinnera w Chinach, moim zdaniem lepiej dołożyć i kupić np. W edymie z gwarancją. Raczej nie będzie tak chodzić, podróba wytrzymała mi dwa miechy oryginał ponad rok.

Sent from my Lenovo A850 using Tapatalk


RE: Kupno z Chin - asiorek - 17-11-2014 13:23

Ale powiem ci ze kupilem protanka 2 na Ali i chodzi, tylko chce do tego kupic batke wlasnie i tez z chin. Poszukam sobie na tej stronie co dają bon i może tam kupie sobie wtedy tak dużo nie stracę w sumie ;p


RE: Kupno z Chin - Kaemten - 18-11-2014 16:39

Dzięki ,tak myślałem że mało prawdopodobne żeby się doczepili a co do samego sprzedawania to taki przykład z tymi e petami ,a i tak by mi sie one opłacały ale to jeszcze czegoś poszukam


RE: Kupno z Chin - bykonrado - 18-11-2014 19:51

Teraz e- nie sa oplacalne. Jak patrzylem naceny z pl i zza granicy to roznica niecalych 5zl. Pamietam jak dawniej z kuzynem chodzilismy na szmatexy i kupowalismy rzeczy po zlotowce. A na allegro sprzedawalismy po 50 zl. Oplacalo sie nie wiem jak teraz.