Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Straciliśmy jeden RESTOCK ??? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Straciliśmy jeden RESTOCK ??? (/Temat-Stracilismy-jeden-RESTOCK-10180)



Straciliśmy jeden RESTOCK ??? - NaoS - 12-07-2010 11:32

Ponieważ czerwcowy restock odbył się w lipcu, natomiast lipcowy restock odbędzie się w sierpniu, to znaczy że:
a). Albo każdy kolejny będzie przesunięty?
b). Albo stracimy całkiem jeden miesięczny restock?

W newsie:
"General Redemption update: Earn up to 100 PTZ before July 30th 11:59 pm EDT to secure your place in the General Redemption. Since you can now watch your favorite videos up to 5 times in PLAY, it's easier than ever to get in!"

Nie użyli słowa z jakiego miesiąca to będzie generalny restock, czyli skłaniał bym się raczej do opcji b). co niezbyt mnie pociesza.

Co o tym myślicie? Undecided


RE: Straciliśmy jeden RESTOCK ??? - Yanke$ - 12-07-2010 11:41

Jeszcze nie wiadomo, teoretycznie może odbyć się jeszcze 31 lipca, chociaż szczerze wątpię. Wygląda na to, że to jest właśnie taktyka Lockerz - będą przesuwać co miesiąc, aż pewnego miesiąca zrobią normalnie i jeden będziemy mieli w plecy. Ważne jest jedynie to, że odbędzie się restock lipcowy, a nie dopiero następny pod koniec sierpnia.


RE: Straciliśmy jeden RESTOCK ??? - Lev - 12-07-2010 11:54

Takie życie jest brutalne Tongue
Lockerz pewnie znów zrobi dla nas jakąś "wspaniała" niespodziewankę i wszyscy będą zadowoleni.
Ja chyba sobie daruję kampienie i zbieram tylko na SHOP - choćby miałby być otwarty za rok ;p


RE: Straciliśmy jeden RESTOCK ??? - ThePixel166 - 12-07-2010 13:48

Może zrobią 2 restocki w którymś miesiącu dla równowagi Wink


RE: Straciliśmy jeden RESTOCK ??? - Tech - 12-07-2010 16:45

Ja myślę, że w lipcu będzie kilka restocków shopowych, a generalny odbędzie się na początku sierpnia i każde kolejne też. Po prostu zamiast restocków na końcu miesiąca to będą na początku Big Grin


RE: Straciliśmy jeden RESTOCK ??? - Burned - 14-07-2010 21:01

Pewnie dużo nagród idzie im na te SHOPowe restocki, takie przesuwanie jeśli w końcu wyjdzie że stracimy restock jest dla nich korzystne. Wiadomo nagrody kosztują.


RE: Straciliśmy jeden RESTOCK ??? - MionChan - 15-07-2010 11:24

Się lekko ździwiłam jak przyjechałam, że Restock czerwcowy był w lipcu oO"