Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FreeBTCminer.com - gra do BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FreeBTCminer.com - gra do BTC (/Temat-FreeBTCminer-com-gra-do-BTC-101796)

Strony: 1 2 3 4


RE: FreeBTCminer.com - gra do BTC - szarydg - 18-11-2014 13:27

(17-11-2014 15:43)bykonrado napisał(a):  Tobie przynajmniej panel rejestracji się pojawia a mi nie :C

najlepiej spróbuj założyć konto korzystając z innej przeglądarki sam takie problemy miałem na kilku stronach gdy siedziałem np. na Chromie ale na Firefoxie było ok


RE: FreeBTCminer.com - gra do BTC - Krakersik - 18-11-2014 13:30

Mi na firefoxie nic się nie dzieje gdy klikam załóż konto. Z kolei na operze wogóle nie pojawi się nawet demo facepalm


RE: FreeBTCminer.com - gra do BTC - szarydg - 18-11-2014 13:33

No teraz właśnie sprawdziłem i na firefoxie i nawet na explorerze i też nic więc już nie wiem co może pomóc...


RE: FreeBTCminer.com - gra do BTC - bykonrado - 18-11-2014 14:55

Chrome nie działa, Opera tak samo, Explorer to już nie wspomnę demo się nie chce uruchomić...
Może Mozilla zadziała..


RE: FreeBTCminer.com - gra do BTC - bartex89 - 18-11-2014 15:15

na mozilli tez nic


RE: FreeBTCminer.com - gra do BTC - szarydg - 18-11-2014 15:40

wielka szkoda bo gierka zapowiadała się fajnie, cóż będę jeszcze próbował może się w końcu uruchomi


RE: FreeBTCminer.com - gra do BTC - Watoga - 26-11-2014 13:23

Zarejestrowałem się, stronka działa choć wcześniej coś nie szło Tongue
I sobie gram ;p zabija czas czekając kolejne dojenie kraników


RE: FreeBTCminer.com - gra do BTC - Krakersik - 02-12-2014 12:16

Fajna gierka. Czy ktoś może mi powiedzieć jak zrobić w firefoxsie żeby chodzenie do góry (strzałka w górę) nie przewijała mi całego okna przeglądarki do góry? Przez to znika mi cały obraz gry. Postać idzie do góry i do góry przesuwa się suwak przeglądarki.
Daję repucik Lol


RE: FreeBTCminer.com - gra do BTC - Watoga - 02-12-2014 13:26

Mi na firefoxie lata normalnie :-P


RE: FreeBTCminer.com - gra do BTC - Krakersik - 02-12-2014 14:43

(02-12-2014 13:26)Watoga napisał(a):  Mi na firefoxie lata normalnie :-P

Nieprawdopodobne a jednak? Jak ktoś wie gdzie jest opcja w firefoxie do wyłączenia przewijania klawiaturą to będę wdzięczny Lol