Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Zmiana e-maila na lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Zmiana e-maila na lockerz (/Temat-Rozwiazane-Zmiana-e-maila-na-lockerz-10176)



[Rozwiązane]Zmiana e-maila na lockerz - Driver - 12-07-2010 09:30

Zmieniłem maila na lockerz i normalnie sie na niego loguje ,ale jak wchodze w my account to jest stary e-mail. CO mam zrobic zeby był tam nowy i czy maile od lockerz beda przychodzic w takim razie na nowy czy na stary


RE: Zmiana e-maila na lockerz - Yanke$ - 12-07-2010 09:36

Zaczekaj jeszcze kilka dni, powinien się zmienić e-mail w ciągu 2-3 dni. Po prostu trochę cierpliwości. Myślę, że e-maile powinny przychodzić na stary email (na taki, który widnieje w My Account), ale dla pewności sprawdzaj obie skrzynki.


RE: Zmiana e-maila na lockerz - sebastian43210 - 12-07-2010 11:33

oni mają kilka dni na aktualizacje twojego maila


RE: Zmiana e-maila na lockerz - Magnus - 12-07-2010 13:59

(12-07-2010 09:30)Driver96 napisał(a):  Zmieniłem maila na lockerz i normalnie sie na niego loguje ,ale jak wchodze w my account to jest stary e-mail. CO mam zrobic zeby był tam nowy i czy maile od lockerz beda przychodzic w takim razie na nowy czy na stary

Poczekaj powinno się samo w My Account zmienić.Oni jak kolega wyżej napisał mają kilka dni na zmianę e-maila.


[Rozwiązane]Zmiana e-maila na lockerz - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.