Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Adsense - umieszczenie reklamy w widocznym miejscu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Adsense - umieszczenie reklamy w widocznym miejscu (/Temat-Adsense-umieszczenie-reklamy-w-widocznym-miejscu-101752)



Adsense - umieszczenie reklamy w widocznym miejscu - bielu243 - 16-11-2014 10:59

Hej. Niestety ale od kilku miesięcy już nie bawię się w PPA/Sub SMS, lecz zacząłem pracować nad nowym "projektem". Mam bloga no i chciałbym na nim umieścić reklamy Adsense. Chciałbym je umieścić po boku, pod tytułem i jeszcze właśnie zastanawiałem się czy jest jakiś skrypt, w którym reklama byłaby widoczna? Np. reklama, która wyświetla się na środku ekranu i zeby ją wyłączyć to trzeba nacisnąć "x". W tej dziedzinie jestem kompletnie nieobeznany więc chciałbym się zapytać osób, które mogą coś wiedzieć. Czekam na odpowiedz, z góry dzięki Big Grin


RE: Adsense - umieszczenie reklamy w widocznym miejscu - domin_dz - 16-11-2014 11:55

Reklama w adsense musi być wkomponowana w stronę, nie można umieszczać reklam w pop-up'ie.


RE: Adsense - umieszczenie reklamy w widocznym miejscu - bielu243 - 16-11-2014 15:03

Aha.. Okej, dzieki. Jeszcze jedno w sumie mam pytanie, co to jest RPM w panelu AdSense, bo jest napisane, że mam 6zł Tongue


RE: Adsense - umieszczenie reklamy w widocznym miejscu - WujRock - 23-11-2014 15:19

RPM to wyliczony dzisiejszy zarobek przypadający na 1k odslon strony.