Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prośba o opinię dotyczącą możliwości zarobkowych. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Prośba o opinię dotyczącą możliwości zarobkowych. (/Temat-Prosba-o-opinie-dotyczaca-mozliwosci-zarobkowych-101742)



Prośba o opinię dotyczącą możliwości zarobkowych. - Enrico - 16-11-2014 00:25

Witam serdecznie Wink

To mój pierwszy post na tym forum, zarejestrowałem się bo mam nadzieję że mogę liczyć na rady i opinie ekspertów/praktyków którzy rzeczywiście zarabiają on-line a nie "spamerów" przekonujących do swoich programów etc. Zacząłem przekopywać całe forum ale postanowiłem napisać osobny post, być może dostaniemy od Was jakieś pierwsze wskazówki na co poświęcać czas a co sobie odpuścić w naszej sytuacji.

Z żoną planujemy roczną wycieczkę po europie (bez celu zarobkowego, nie licząc dorywczych sezonowych prac- o ile się takie znajdą), i szukamy opcji zarabiania przez internet. Będziemy potrzebowali zarobić ok. 5tys zł miesięcznie i bierzemy wiele rzeczy pod uwagę. Nie mamy kapitału do inwestycji, żona jest fotografem i grafikiem komputerowym, ja zajmuję się prowadzeniem szkoleń dotyczących sprzedaży i zarządzania, mam podstawowe umiejętności budowania stron www. Ogólnie bardzo szybko przyswajamy nową wiedzę. Oto nasza sytuacja Smile

Gdybyś był na naszym miejscu to na co w pierwszej kolejności poświęciłbyś czas?


RE: Prośba o opinię dotyczącą możliwości zarobkowych. - Szrejter - 16-11-2014 00:30

A wiec tak jakis ciekawy pomysl wykonanie strony i zarobek. Wiem latwo mowic, dlatego bez pomyslu nie ma co zaczynac. Sub sms mysle. Robicie fajny landing page zona grafika ty reszta i promujecie. Tutaj tez jest potrzebny pomysl bez tego ani rusz. Mozna sprobowac sciagnac kogos pomysl Wink


RE: Prośba o opinię dotyczącą możliwości zarobkowych. - pointsmaster - 16-11-2014 10:22

Wiadomo, że każdy będzie polecał to na czym sam działa, ponieważ jest o tego przekonanym. Ja dzialam na shorte i na g2a. Doswiadczenie ze sprzedaza przyda sie przy g2a(program partnerski) w przypadku shorte.st mozna wykorzystac znajmosc grafiki. Z kolei znajmosc budowy www moze pozwolic na polaczenie obu metod i zwielokrotnic zysk. Nie mam za duzo czasu, a jesli zainteresowalem tematy to zapraszam na pw. Odpisę tak szybko jak to możliwe Wink


RE: Prośba o opinię dotyczącą możliwości zarobkowych. - matig - 13-01-2015 23:28

Mam coś co wg mnie idealnie pasuje dla Was oboje.
Napisz do mnie na priv, podaj nr tel., zadzwonię, porozmawiamy i przedstawię Tobie moją propozycję.