Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NumLockk - forumowy oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: NumLockk - forumowy oszust (/Temat-NumLockk-forumowy-oszust-101729)



NumLockk - forumowy oszust - raluh - 15-11-2014 21:31

Chcialem kupic 3 smsy premium wysłałem pieniazki, smsy nie dotarły (chociaż NumLockk zarzeka sie ze wysłal), pieniedzy nie ma, smsow też, zwykły oszust, od rana próbuje odzyskać pieniądze jednak bezskutecznie.

Myślę że to wystarczy (zamazane są prywatne rzeczy Smile niepotrzebne nikomu)
[Obrazek: XnEjpYr.jpg]
[Obrazek: 4olYE3t.jpg]

Użytkownik logował się dziś kilka razy, nie odpisał na żadną wiadomość, dlatego umieszczam ten wątek Smile


RE: NumLockk - forumowy oszust - Tyrkijt - 15-11-2014 22:20

Płacileś za uslugę/towar? czy w prezencie dla rodziny/krewnych?


RE: NumLockk - forumowy oszust - raluh - 15-11-2014 22:23

dla krewnych, wiem, kasy nie odzyskam, ale 12 zł to nie majątek, mam nadzieje, że temu biednemu użytkownikowi pomoże Smile


RE: NumLockk - forumowy oszust - Tyrkijt - 15-11-2014 22:27

No ja mu wysłałem 10zł, ale za usługę, roszczenie już rozpoczęte Smile Ten koleś już tu grasował na forum, i pewnie wroci. Tongue
Wczesniej handlował botami.


RE: NumLockk - forumowy oszust - raluh - 15-11-2014 22:29

o Smile nie wiedziałem nawet Wink


RE: NumLockk - forumowy oszust - Tyrkijt - 15-11-2014 22:33

Ja też nie Smile Ale gdzieś mam jego dane Big Grin I numer telefonu. Smile Zaraz poszukam.


RE: NumLockk - forumowy oszust - raluh - 15-11-2014 22:34

Jak możesz, poproszę na pw Wink ten wątek można zamknąć Smile