Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarabiać na subskrypcjach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak zarabiać na subskrypcjach (/Temat-Jak-zarabiac-na-subskrypcjach-101713)

Strony: 1 2


Jak zarabiać na subskrypcjach - thepolishmoosepl - 15-11-2014 18:02

Witam.
Pytanie brzmi: Jak zarabiać na subskrypcjach.
Czytałem poradniki z tego forum ale wszystko idze na marne.
Spamuje Cały czas na facebooku i nic nie zarabiam.
Kumpel zarabia dziennie po 1000 zł.
Jak to robi?


RE: Jak zarabiać na subskrypcjach - Killigan - 15-11-2014 18:05

To najlepiej byłoby żeby kolega Ci wytłumaczył co i jak Smile. I takie pytanie jeszcze. Na ilu grupach spamujesz i ile mają członków?


RE: Jak zarabiać na subskrypcjach - GaCeL - 15-11-2014 18:08

Przeczytałeś kilka tematów i chcesz pierwszego dnia zarabiać kokosy. Nie znasz nawet pojęcia "nisza" Poczytaj o podstawach.


RE: Jak zarabiać na subskrypcjach - thepolishmoosepl - 15-11-2014 18:10

Spamuję na Fanpage. Ponad 100k Like.


RE: Jak zarabiać na subskrypcjach - GaCeL - 15-11-2014 18:10

Spamuj dalej...


RE: Jak zarabiać na subskrypcjach - michal1498 - 15-11-2014 18:35

Dodaj grupy 5k członków + , spamuj tam programami ,dobrym tekstem + zdjęcie . Na pewno coś wpadnie..


RE: Jak zarabiać na subskrypcjach - poduszka12 - 15-11-2014 18:38

(15-11-2014 18:08)GaCeL napisał(a):  Przeczytałeś kilka tematów i chcesz pierwszego dnia zarabiać kokosy. Nie znasz nawet pojęcia "nisza" Poczytaj o podstawach.
Kolego.. on nie napisał, że zarabia 1 dzień. Zapytał jak zarabiać na subskrypcjach. Pojęciem "nisza" raczej nie powinno się nazywać tekstu do spamu. Do podstaw odsyłam również Ciebie.
Zaczynasz mnie irytować, przestań tworzyć offtopic. Dość często widzę tylko takie twoje wypowiedzi. Zastanawia mnie, czy próbujesz sobie nabić posty..

Co do autora tematu, twoje programy powinny nawiązywać do tematyki fp. Jeśli widzisz, że nie ma ruchu lepiej przestań dodawać posty z subskrypcjami, bo tylko stracisz fanów.


RE: Jak zarabiać na subskrypcjach - thepolishmoosepl - 15-11-2014 18:52

Tyle że to nie moje Fanpage Smile A Gacel To mój kolega więc nie słuchajcie go Smile


RE: Jak zarabiać na subskrypcjach - GaCeL - 15-11-2014 19:57

On nie zna podstaw... Pisze do mnie co minute żebym powiedział mu jak zarabiam te 1k dziennie beka
Na forum jest mnóstwo poradników co do subskrypcji a on zakłada jeszcze taki temat. Myśli że ktoś zarobi za niego. Wytłumaczyłem mu jak zarabiałem 60zł dziennie i on nawet tego nie umie wykorzystać.


RE: Jak zarabiać na subskrypcjach - poduszka12 - 15-11-2014 20:08

(15-11-2014 19:57)GaCeL napisał(a):  On nie zna podstaw... Pisze do mnie co minute żebym powiedział mu jak zarabiam te 1k dziennie beka
Na forum jest mnóstwo poradników co do subskrypcji a on zakłada jeszcze taki temat. Myśli że ktoś zarobi za niego. Wytłumaczyłem mu jak zarabiałem 60zł dziennie i on nawet tego nie umie wykorzystać.

Nie każdy się do tego nadaje, potrzeba czasu... efekty z pewnością będą. Małymi krokami do celu. Kolega niech się nie śmieje, tylko wytłumaczy podstawy.