Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bot do skracaczy - Wypali? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bot do skracaczy - Wypali? (/Temat-Bot-do-skracaczy-Wypali-101694)

Strony: 1 2


Bot do skracaczy - Wypali? - olekn1 - 15-11-2014 14:12

Siemka, ostatnio wpadłem na pomysł utworzenia bota-społeczności do jakiegoś skracacza.

To tak, jakby działał bot i co zawierał:
- Ruch imitujący przeglądarkę
- W razie pojawienia się Captchy, pojawi nam się obrazek z nią i po prostu ją przepisujemy
- Żeby dołączyć do tej społeczności musisz zarejestrować się na stronie bota i shorte.st z refa
- Za każde 10 wyklikanych linków, ktoś wyklika 8-10 linków + dostaniesz 1 pkt (w zależności od twojej rangi - awansujemy po uzbieraniu X pkt, taka lojalka)
- W przyszłości więcej pomysłów urozmaicenia tego programu

Potrzebuję:
- Sposób na ominięcie wyskakujących reklam
- Wybór programu do napisania bota (Chodzi mi o to, który będzie najlepszy do tego, jeżeli wiesz, to napisz w komentarzu)


Piszcie w komentarzach co o tym sądzicie Smile



RE: Bot Shorte - Wypali? - zozols1 - 15-11-2014 14:18

Moim zdaniem posypią się bany dla użytkowników bota Tongue


RE: Bot Shorte - Wypali? - olekn1 - 15-11-2014 14:19

(15-11-2014 14:18)zozols1 napisał(a):  Moim zdaniem posypią się bany dla użytkowników bota Tongue

@[zozols1] Dlaczego tak uważasz?


RE: Bot Shorte - Wypali? - zozols1 - 15-11-2014 14:23

Z tego co mi wiadomo każda osoba która kombinowała coś z botem w skracaczach prędzej czy później bana dostawała Tongue


RE: Bot Shorte - Wypali? - olekn1 - 15-11-2014 14:30

(15-11-2014 14:23)zozols1 napisał(a):  Z tego co mi wiadomo każda osoba która kombinowała coś z botem w skracaczach prędzej czy później bana dostawała Tongue

@[zozols1] Czemu tak pesymistycznie do tego podchodzisz? Jeżeli ruch będzie się generował jak z przeglądarki, z twojego komputera, to nie powinno być problemu. To tak jakbyś codziennie dawał reputy za kliki w linki, a przecież bana nie dostajesz co nie? (Jeżeli się mylę, to proszę mnie poprawić Big Grin)


RE: Bot Shorte - Wypali? - zozols1 - 15-11-2014 14:35

Być może da radę, ale ja i tak w to nie wchodzę. Chyba, że ktoś dostanie wypłatę. Poczekajmy na wypowiedź kogoś bardziej doświadczonego Big Grin


RE: Bot Shorte - Wypali? - olekn1 - 15-11-2014 14:40

(15-11-2014 14:35)zozols1 napisał(a):  Być może da radę, ale ja i tak w to nie wchodzę. Chyba, że ktoś dostanie wypłatę. Poczekajmy na wypowiedź kogoś bardziej doświadczonego Big Grin

Nie wiem czego tu się bać, zakładasz nowe konto, więc nie ma ryzyka (tak jak pisałem wyżej)

Zaktualizowałem temat.


RE: Bot Shorte - Wypali? - fryzjer - 15-11-2014 16:10

Nie wypali na bank
Bo oni nic nie zarabią na takich klikach to i nie wypłacą


RE: Bot Shorte - Wypali? - 9Jarek9 - 15-11-2014 17:26

Tworzenie takiego bota to strata czasu. Ban gwarantowany.
Nawet na nowym koncie nie warto próbować.


RE: Bot Shorte - Wypali? - Schenk450 - 15-11-2014 17:45

Posiadałem bota do shorte.st który działał na zasadzie botnetu. Wszystko działało pięknie .. do czasu Smile
Nie polecam, gwarantowany ban.