Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy - Zbijamy kokosy na PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy - Zbijamy kokosy na PPI (/Temat-Dziennik-pracy-Zbijamy-kokosy-na-PPI-101659)

Strony: 1 2 3 4


RE: Dziennik pracy - Zbijamy kokosy na PPI - Money. - 16-11-2014 20:14

Nie można tak wszystkiego podawać na tacy Jerk2
Ale można się domyślić.

EDIT: Addmefast.com


RE: Dziennik pracy - Zbijamy kokosy na PPI - asiorek - 16-11-2014 20:30

promowanie filmikow to chyba nie jest jakas tam specjalnia nisza tzn wychodziłem z takeigo zalozenia do tego momentu pokerface


RE: Dziennik pracy - Zbijamy kokosy na PPI - Money. - 17-11-2014 07:27

Dzień 2 - 16.11.14

Co zrobiłem?

- Stworzyłem nowy szablon do Visual Basica.
- Stworzyłem 5 hacków.
- Wrzuciłem posty na bloga.
- Nagrałem 2 wiarygodne filmy, zostało 7 Cool

Straty?

- Nic nie odnotowałem, ale dostałem weryfikację karty kredytowej na PayPal. 2
Nawet jakbym poszedł do banku w najbliższych dniach to karta przyjdzie za 2 tygodnie, w związku z tym nawet nie mogę kupić kont na YouTube Xpokerface

Zarobek - 7.74$



Cel - 20.22$ / 200$


RE: Dziennik pracy - Zbijamy kokosy na PPI - Money. - 18-11-2014 14:50

Dzień 3 - 17.11.14

Co zrobiłem?

- Nagrałem 2 wiarygodne filmy, zostało 5.

Straty?

- Zablokowanie jednego filmu z hackami.

Zarobek - 6.72$

Cel - 26.94$ / 200$


RE: Dziennik pracy - Zbijamy kokosy na PPI - Money. - 19-11-2014 17:03

Dzień 4 - 18.11.14

Co zrobiłem?

- Nagrałem 2 wiarygodne filmy, zostało 3.

Straty?

- Nic.

Zarobek - 4.6$

Cel - 31,54$ / 200$

Tak jak wcześniej pisałem, dostałem weryfikację karty bankowej na PayPalu, więc byłem dzisiaj w banku i założyłem konto.
Karta będzie za około 2 tygodnie lub wcześniej - do tego czasu zawieszę dziennik, ponieważ nie ma sensu dodawać codziennie postów gdzie nic nie zrobiłem.
Spytacie się co karta ma do zarabiania? Big Grin Otóż to, że nie mam kont YouTube itp. a żeby je zdobyć do muszę je kupić, ale nie mam dostępu do PP Sad
Za tym wszystkim idzie miesięczny cel, którego raczej nie uda mi się zrealizować :x


RE: Dziennik pracy - Zbijamy kokosy na PPI - full2000 - 20-11-2014 00:52

(19-11-2014 17:03)Money. napisał(a):  Spytacie się co karta ma do zarabiania? Big Grin Otóż to, że nie mam kont YouTube itp. a żeby je zdobyć do muszę je kupić, ale nie mam dostępu do PP Sad
Za tym wszystkim idzie miesięczny cel, którego raczej nie uda mi się zrealizować :x

Żeby zdobyć konta yt nie musisz ich kupować. Możesz je zakładać sam wykorzystując darmowe startery(temat z darmowymi starterami znajdziesz na tym forum).


RE: Dziennik pracy - Zbijamy kokosy na PPI - FuckYou - 18-01-2015 00:33

Powodzenia w dalszym zarobku Wink


RE: Dziennik pracy - Zbijamy kokosy na PPI - Voldir - 18-01-2015 00:50

Troszkę odkopałeś temat bo @[Money.] nie reaktywował dziennika. Bezsensowne nabijanie postów.


RE: Dziennik pracy - Zbijamy kokosy na PPI - banikzabota - 19-01-2015 19:33

Powodzenia , bede śledził Smile


Dziennik pracy - Zbijamy kokosy na PPI - surfer0700 - 28-01-2015 16:23

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.