Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AddMeFast nie działa :/ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: AddMeFast nie działa :/ (/Temat-AddMeFast-nie-dziala-101651)



AddMeFast nie działa :/ - Matevsz - 14-11-2014 21:41

Witam, od wczoraj dowiedziałem się o stronie więc postanowiłem nabić troche widzów. Mam 500 punktów i teraz ustawiam oddane punkty na 4
(chce sprawdzić czy działa) dałem żeby zeszło do 200 punktów by nie marnować wszystkich czyli 300/4=75 - oglądań na kanale. Start.. poszło w jakieś 2-3 min. odświeżam YT i zamiast 75 wyświetleń mam 2... wtf? Czyżby 300 punktów poszło na marne? Po chwili pomyślałem że to może zbyt szybko szło i kliknięcia nienaliczały więc dałem 100/4=25 i teraz ustawiłem max. kliknięcia aby nie było bugów i odświeżając kanał zamiast już 25+75 mam tylko 5 wyświetleń.. z tego mój wniosek że AddMeFast nie działa. Co wy o tym myślicie?


RE: AddMeFast nie działa :/ - Tidus - 14-11-2014 22:41

(14-11-2014 21:41)Matevsz napisał(a):  Witam, od wczoraj dowiedziałem się o stronie więc postanowiłem nabić troche widzów. Mam 500 punktów i teraz ustawiam oddane punkty na 4
(chce sprawdzić czy działa) dałem żeby zeszło do 200 punktów by nie marnować wszystkich czyli 300/4=75 - oglądań na kanale. Start.. poszło w jakieś 2-3 min. odświeżam YT i zamiast 75 wyświetleń mam 2... wtf? Czyżby 300 punktów poszło na marne? Po chwili pomyślałem że to może zbyt szybko szło i kliknięcia nienaliczały więc dałem 100/4=25 i teraz ustawiłem max. kliknięcia aby nie było bugów i odświeżając kanał zamiast już 25+75 mam tylko 5 wyświetleń.. z tego mój wniosek że AddMeFast nie działa. Co wy o tym myślicie?

AddMeFast to bardzo zła strona do nabijania viewsów. Jest dobra do nabijania like pod filmikami.

Do nabijania viewsów można używać ShareYoutubeVideos albo Vagex lub Enchanceviews.


RE: AddMeFast nie działa :/ - zozols1 - 14-11-2014 22:47

Fajna też strona do nabijania views na yt jest YT view - http://yt-view.net/add.php


AddMeFast nie działa :/ - Admin - 14-11-2014 23:25

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.