Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gruzja - Polska -> dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Gruzja - Polska -> dyskusja (/Temat-Gruzja-Polska-dyskusja-101627)

Strony: 1 2


Gruzja - Polska -> dyskusja - poczmail - 14-11-2014 15:51

Jaki wynik dzisiejszego meczu obstawiacie? Osobiście postawiłem trochę drobnych na biało - czerwonych, kurs niezły bo 1.85, a gra naszej reprezentacji wygląda całkiem obiecująco. Poza tym wiadomo, kwestia patriotyzmu, lepszego oglądania i zasady, by nie stawiać przeciwko swoim. Smile

Ewentualnie dla lubiących nieco większe ryzyko dośc ciekawa propozycja kuponu:

Gruzja/Polska HT/FT - X/2 po kursie 4.33

Dzielcie się swoimi przewidywaniami na mecz naszej reprezentacji. Smile


RE: Gruzja - Polska -> dyskusja - Rafiks1992 - 14-11-2014 15:52

ja wiem ze z niemcami wygralismy 2-0 i dlatego wlasnie jest szansa nawet na remis bo polski zespol sie czuje teraz ze sa niepokonami, a sie smiac bede jak gruzja ich rozwali jeszcze ^^

a tak na serio patrzac na statystyki i pilkarzy obu druzyn to powinnismy bez problemu wygrac Tongue chyba ze skosza nam lewego to lezymy ^^


RE: Gruzja - Polska -> dyskusja - Raafiki - 14-11-2014 16:58

Ja bym obstawiał na Polskę w obu połowach 1/1 lub po prostu na Polskę. Niby ze szwabami wygraliśmy ale jak teraz będzie to ślepy los tylko wie bo bywało już różnie a nasza reprezentacja słynie z przegrywania wygranych meczy Jerk2


RE: Gruzja - Polska -> dyskusja - Panco122 - 14-11-2014 17:21

Ja zagrałem dla emocji Polskę z handi azjatyckim -1


RE: Gruzja - Polska -> dyskusja - batman - 14-11-2014 17:25

remis bedzie


RE: Gruzja - Polska -> dyskusja - Maersk - 14-11-2014 17:27

Ciężko się gra Polakom na tym terenie, ale kłopoty w kadrze Gruzji, do tego świetne morale Orłów powinny ich ponieść do zwycięstwa. Dla mnie przegrana to będzie strata szans na awans, a remis i wygrana trzyma Nas w grze


RE: Gruzja - Polska -> dyskusja - pawel1615 - 14-11-2014 17:35

myślę że bedzie 1:0 lub 2:0


RE: Gruzja - Polska -> dyskusja - poczmail - 14-11-2014 20:06

No i mecz zakończony, wszystkie propozycje typów okazały się trafne. Kto obstawił, z pewnością co nieco zarobił. Smile


RE: Gruzja - Polska -> dyskusja - Maersk - 14-11-2014 20:11

Bardzo dobre typy Panowie Big Grin


RE: Gruzja - Polska -> dyskusja - mareczek - 14-11-2014 20:48

(14-11-2014 15:51)poczmail napisał(a):  Jaki wynik dzisiejszego meczu obstawiacie? Osobiście postawiłem trochę drobnych na biało - czerwonych, kurs niezły bo 1.85, a gra naszej reprezentacji wygląda całkiem obiecująco. Poza tym wiadomo, kwestia patriotyzmu, lepszego oglądania i zasady, by nie stawiać przeciwko swoim. Smile

Ewentualnie dla lubiących nieco większe ryzyko dośc ciekawa propozycja kuponu:

Gruzja/Polska HT/FT - X/2 po kursie 4.33

Dzielcie się swoimi przewidywaniami na mecz naszej reprezentacji. Smile
Oj chyba typ sciagniety bo widzialem go wczesniej dokladnie po takim kursie Lol